Wpis z mikrobloga

@muwieszeptem: ja tylko skomentowałam czyjś wpis że byłaby beka, gdyby to była prawda, na swoje „nieszczęście” nie sprawdziłam kiedy utworzone zostało tamto konto i wyszło na to ze tego samego dnia czyniąc ze mnie multikonto, nie wiem co było rok temu, gdyż nomen omen jestem tu nowa xD jeśli komentowaniem wpisów od razu coś komuś „wciskam” to przepraszam, już nie będę, możecie spać spokojnie.
@Olixi: akurat nie o ciebie chodzi, ale ludzi, którzy wpadają, zamieszczają wpis z niusem o tym, że ktoś jest gejem i znikają. Tak samo Agnieszki partner z poprzedniej edycji miał być gejem, tutaj też pisał ktoś, że to jego kolega ze studiów i tak dalej. Znowu łatka się przylepi do faceta na cały sezon, bo ktoś lubi wymyślać ploty.
@mirabella94: awwwww <3 jaki Dziubuń, dziękuję Ci bardzo. Ja na serio jestem zwykłą Grażyną, która przyszła tu na fali zeszłego piątku kiedy to wrzało bo jedni byli przed odcinkiem ślubnym a inni weselnym - a wrzawa na forum oficjalnego fanpejżu była po prostu zbiorowym komentowaniem statecznej, wyważonej Izy i pasującej do niej Karola oraz wałkowaniu możliwego błędu w zaproszeniu/w imieniu/w samochodzie dowożącym itd xD stwierdziłam że tam nie ma co zaczynać
@muwieszeptem: to pewnie też jest takie błędne koło, bo ktoś na jednym forum napisze, ze ktoś napisał na innym forum a to potem trafia na wykop a potem na pudlu ktoś pisze, że widział na wykopie i to jak Wojski grał w panu Tadeuszu - raz typ zadął a poszło w puszę i podwajało echem xD