Wpis z mikrobloga

@chozi: w ogóle określenie „razy więcej” jest bezsensowne. Skoro jeżyk miał 8, a zajączek miał 3 razy więcej to miał więcej 24 czyli miał łącznie 32. Chyba że chodzi o to, że zajączek miał 3 razy tyle.
@powaznyczlowiek:

ponarzekajcie jeszcze na #!$%@? nauczycieli a potem przy kolejnym proteście narzekajcie że im się w dupie przewróciło i ile oni chcą zarabiać


Z przyjemnością. Nie zapomnij mnie zawołać do kolejnego protestu.

W to, że dosypanie nauczycielom pieniędzy podniesie samoistnie poziom nauczania to chyba oni sami nawet nie wierzą, jak tu jest złożony problem systemowy przede wszystkim związany z przemocowym, autorytarnym stylem wychowania i nauczania, brakiem jakiegokolwiek szacunku dla ucznia i
dosypanie nauczycielom pieniędzy podniesie samoistnie poziom nauczania to chyba oni sami nawet nie wierzą


@Kleki_Petra: dziękuję kapitan oczywistość - jedyną osobą która takie coś sugeruje jesteś jednak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak zamierzasz tutaj powtarzać hasła ZNP, że "nikogo nie pozwolą zwolnić" itp no to znaczy tyle, że idealnie dałeś sobie wyprać mózg przy ostatnim proteście - to była pułapka mózgów z rządu, którzy przekonali
@chozi: xD
Historia z dzieciństwa.
Matematyczka w podstawówce podyktowała nam zadanie domowe.
Siedzę z ojcem wieczorem i zjada go ambicja bo nie może go rozwiązać.

No nie #!$%@? tu jest coś źle,
to zadanie jest nie do zrobienia

Dzwoń do kolegów
Dzwonię, bartek masz zadanie jaki ci wyszedł wynik:
42
Tata bartkowi wyszło 42
No nie wiem jakim cudem, to zadanie jest źle napisane.
Ojciec aż chodził po ścianie.
Nie zrobiliśmy
@powaznyczlowiek:

dziękuję kapitan oczywistość - jedyną osobą która takie coś sugeruje jesteś jednak ty


Kurczę, to może przegapiłem te plany reformy systemu edukacji, która miała nadejść jak tylko zwiększy się wynagrodzenia nauczycieli? Czy może jednak nie?
Bo wiesz, rozumuję tak: PiS nie tknie systemu edukacji, bo to ich gówno obchodzi i nie zapewni poparcia, ale nauczyciele chcą wyższych wynagrodzeń, tkwiąc dalej w tym samym, gównianym systemie.
Coś pokiełbasiłem?

Bo widzisz, to
Kurczę, to może przegapiłem te plany reformy systemu edukacji, która miała nadejść jak tylko zwiększy się wynagrodzenia nauczycieli?


@Kleki_Petra: no właśnie w tym cały problem, że eksperci z rządu, którym płacimy co miesiąc kupę hajsu, zamiast przygotować i wdrożyć taki plan to skupili się na propagandzie, że to nauczyciele nie chcą, nie pozwalają, panie my byśmy to zmienili ale ci nauczyciele! ;(

I jak widać świetnie im się udało skoro dzisiaj
przy kolejnym proteście narzekajcie że im się w dupie przewróciło i ile oni chcą zarabiać


@powaznyczlowiek: Oczywiście że nakłady na naukę powinny być wyższe aby przyciągnąć wykwalifikowanych ludzi którzy o te stanowiska będą zabiegali swoją pracą i kompetencjami.

Co innego dawać wyższe płace wszystkim nauczycielom żeby taki relikt komuny, którego po 30 latach nauka sprawozda się do dyktowania tego co ma w zeszyciku miał większą pensję.

#!$%@?ć kartę nauczyciela to raz.
@powaznyczlowiek:

no właśnie w tym cały problem, że eksperci z rządu, którym płacimy co miesiąc kupę hajsu, zamiast przygotować i wdrożyć taki plan to skupili się na propagandzie, że to nauczyciele nie chcą, nie pozwalają, panie my byśmy to zmienili ale ci nauczyciele! ;(


No przecież wiem.

I jak widać świetnie im się udało skoro dzisiaj ty np plujesz na nauczycieli, którzy z zarządzaniem oświata nie mają nic wspólnego bo gówno
hehe 2021 wykopki odkrywają, że nie da się za śmieszne pieniądze osiągnąć dobrej jakości ( ͡° ͜ʖ ͡°) ponarzekajcie jeszcze na #!$%@? nauczycieli a potem przy kolejnym proteście narzekajcie że im się w dupie przewróciło i ile oni chcą zarabiać


@powaznyczlowiek: Ale Ty masz silną psychikę ( ͡° ͜ʖ ͡°)