Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czarkar: Z jednej strony, to lepiej, jakby pozytyw był. Szybciej z domu wyjdziesz, a i ozdrowieńcem już będziesz. Byle jak najlżej przechorować.
Trzymaj się.
  • Odpowiedz
@czarkar: Ja miałem test wczoraj po południu i teraz wyniki. Żadnego SMSa nie dostałem, mimo, ze miałem zaznaczone powiadomienia, wiec sprawdzałem na swoim portalu pacjenta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czarkar: Ja miałem robiony o 10:30 wymaz, a wynik o 23:30. Rodzice dostali po 25 godzinach. Bratowa miała wymaz o 9:00, a wynik na wieczór. Wszystko zależy od obłożenia, od dnia tygodnia, od forma wykonującej badanie, od układu gwiazd i pogody. Nie ma reguły. Do 24h powinien być.
  • Odpowiedz
  • 0
@Del ja już kończę przechodzić właśnie :) spoko do wytrzymania. Ale w 4-5 dobie jak Ci się będzie wydawało, że jest lepiej i zaraz już będziesz zsrowy, to uważaj bo może Cię jeszcze dojechać :)
  • Odpowiedz
@SpasticInk: Poczytaj sobie prawo o zwalczaniu chorób zakaźnych. Jak masz chorobę zakaźną to mogą Cię izolować wbrew Twojej woli. Jest też przymus leczenia niektórych chorób zakaźnych, np. gruźlicy.
  • Odpowiedz
@Del: Zdrowia qumplu. Ja na szczęście 2 kwietnia mam koniec z rodziną kwarantanny
Ojciec miał wynik pozytywny i objawy silniejsze od twoich i bez biegunki
Temperatura dochodziła prawie do 41
  • Odpowiedz