Wpis z mikrobloga

@Vaerlin: spokojnie covidowy niewolniku, jak twoj pisowski pan i władca będzie ci kazał chodzić na czworakach to akurat ty będziesz chodził, reszta nie.
Maseczka za mocno cie nie uciska? Poluzuj trochę i ciesz się życiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@g0dl1ke: l4 też dostałem, ozdrowieńcem nie będę to fakt. Test na obecność przeciwciał sobie zrobię za jakieś 3 tygodnie z ciekawości.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Majk83: a w sumie to idąc na test i mając wynik pozytywny pół firmy i tak powinno iść na kwarantannę, jeżeli miałeś z nimi styczność ;)
  • Odpowiedz
@Majk83: No ale to trzeba mieć to internetowe konto pacjenta, pytam bo sam nie robiłem testu ale dziś pobierali mojej mamie. Zaproszenie na test dostała smsem, ale czy wynik tez przyjdzie smsem ? Ktoś zadzwoni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Del: a to też ciekawe, znajomi mają 14 dni kwarantanny, czyli tak jakby 4 na dni na wyklucie się wirusa i 10 dni jak dla izolacji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Majk83: ale w sanepidzie, czy tam u lekarza, zgłaszałeś, że miałeś kontakt z tyloma osobami? Czy mówisz o komunikacie w pracy? Teoretycznie jak byś ich wszystkich zgłosił to już by musieli urlopować.
  • Odpowiedz
@Majk83: Uu to wyższa technologia u was bo tu tylko wymaz i nic w zamian. A właśnie wyleciało z głowy żeby się dowiedzieć jak przyślą wynik
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Del: cały zeszły weekend spędziłem u siostry. Ta miała mieć zarazić po operację więc zrobili jej test. Oczywiście pozytyw, szwagier pozytyw. Ja na kwarantannę. Po tygodniu zrobiłem test i negatyw. #!$%@? ten wirus. Siedzieliśmy, jedliśmy i piliśmy 3 przy tym samym stole ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz