Wpis z mikrobloga

@perasperaadopelastra: Od soboty jakaś temperatura od 37,0 do 38,6, rano mniejsza, wieczorem większa. Poza tym sporadyczny kaszel. W sobotę i niedziele dodatkowo ból głowy, teraz mi już przeszło. Węchu całkowicie nie straciłem, ale jest mocno przytępiony. Gardło lekko boli. Generalnie nie ma wielkiej tragedii, miałem cięższe przeziębienia, ale 4. dzień z rzędu gorączka. Normalnie by mi się zaczęło już poprawiać. Nie leczę się jakoś specjalnie, tylko ibuprofen jak mi gorączka skacze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 212
@Galkovsky: Bo jestem chory? Bo miałem kontakt z rodzicami, którzy są chorzy? Hello? Nie wierz, jak Ci mówią, że to ściema, bo nie, to realna choroba. Panika z nią związana jest mocno przesadzona, ale choroba istnieje i faktycznie potrafi dać po dupie. To, że jeden przeszedł bezobjawowo, nie znaczy, że każdy tak przechodzi.
@Sok_Mandarynkowy: Od samego początku mam podwyższoną temperaturę (waha się między 37,5 a 38,7°C), bolą mnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@Galkovsky: Jakbyś się z łóżka podnieść nie mógł, to byś sam poszedł do lekarza. Ale jak tak myślisz, to zdychają na covid, bo przecież nie będziesz się testował, bo to ściema i w ogóle spisek NWO i hurr #!$%@? lemingi wierzą w wyimaginowaną chorobę durr. Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia w temacie, tylko przyszedłeś mnie obrażać, to nara.
@ekimek: Co to znaczy „mocno zniszczył”? Możesz trochę to opisać? Tego się boje najbardziej, ze w miarę łagodnie to przejdę, a za 3 miesiące się okaże, ze zamiast płuc mam mięso mielone ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@orzech552: generalnie przez 3 dni nie moglem sie podniesc z łożka, a gorączka tylko do 38st. Ogolnie bole kolan/stawow ze mialem problem z wstaniem i chodzeniem. To sobota i niedziela 20/21 marca. W poniedzialem czulem jakby ktos mi klatę w imadło wsadzil i skręcał, ledwo oddech łapałem ale tym pulsoczymstam mierzyłem i bylo ok. W srode puścilo i generalnie dochodze do siebie ale totalnie slaby jestem. Spacer na koniec podworka to