Wpis z mikrobloga

@Phyrexia:

Mam te 175 cm wzrostu i nie czuje się skreślony ale oczywiście mam ograniczone pole manewru względem wyższych ode mnie mężczyzn.Niektorzy tutaj przesadzają albo specjalnie to robią dla jaj.Chodzi o to o ogólny sens jakie przekazać ma czarna pigułka.
Mówisz o hedonizmie ale ciekawy jestem ile trwał twój najdłuższy okres bez seksu (nie uwzględniając czasu przed pierwszym razem)?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
Mówisz o hedonizmie ale ciekawy jestem ile trwał twój najdłuższy okres bez seksu (nie uwzględniając czasu przed pierwszym razem)?


@JediKnight: Hedonistyczni incele - nigdy nie uprawiali seksu. Ich najbardziej dzikie rozrywki to picie piwka przed komputerem.

Krytykująca ich rozpuste, cnotliwa p0lka - błebłebłebłebłe O tak Oskar! Pokaż mi gdzie moje miejsce!
@AntyBohater: Ale rozumiesz, że to zdanie odnosi się do ustawiania wymagań na aplikacjach randkowych? Jeśli ktoś posiada jakieś preferencje co do wyglądu, to dlaczego nie ma ich umieszczać w opisie, skoro kandydatów jest bardzo wielu?
@AntyBohater: Nie zgadzasz się ze mną? Załóżmy, że założyłeś konto na Tinderze, a najbardziej lubisz blondynki. Wiedząc, że kandydatek może być sporo, od razu zaznaczasz, iż jesteś zainteresowany tylko paniami o blond włosach. Uważasz, że powinnam być z tego powodu urażona niesamowitą niesprawiedliwością bo moje włosy są czarne?
@Phyrexia: To co on mówi to w większości fakty. To że twój niski kolega znalazł modelke, albo pokazali karła który sie ożenił z gwiazdą w telewizji nic nie znaczy, bo takie skrajne przypadki sie zdarzają.

Bedąc wysokim chadem grasz w życie na easy.
Bedąc jakąkolwiek kobietą, grasz na very easy xD

Jak jesteś dziewczyną to ciężko ci sie jest postawić za przeciętnym facetem, nic dziwnego ale chociaż troche powinnaś zrozumieć a
@KillzoneJ: Ale ja nie chcę sobie farbować włosów. Podobają mi się takie jakie są. O tym piszę, że nie masz się przystosowywać do preferencji większości, a być sobą. Na przykład chłopacy, którzy nie lubią wysiłku fizycznego ale zapisują się na siłownię i nie sprawia im to przyjemność? Chcą być kimś kim nie są. Po to by zwiększyć szansę na aprobatę u potencjalnej partnerki. Tak samo kobiety, które mają mały biust a