Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 127
@Phyrexia: Do tej pory wielu śmiałków próbowało podważać świętą pigułkę, jednakże rzadnemu się to nie udało ( ͡ ͜ʖ ͡)

Apropo ośmiesznia samego siebie, to jak to pisałaś? Że niscy i brzydcy nie mogą znaleźć dziewczyny przez charakter.

No co prawda dla Ciebie też mogą #!$%@?ć bo Ty dziwnym trafem wolisz wysokich i przystojnych. Będąc kompletnie nieświadoma, że każda inna kobieta też ma taki sam gust.
@drylu09: Nie rozumiem co próbujesz w tym momencie przekazać? Twierdzisz, że niski chłopak nie ma szansy na związek? Mężczyźni chorujący na karłowatość, mający poniżej 1.50 m wzrostu żenią się i mają dzieci, a blackpillowcy snują teorię o tym jak facet poniżej 1.80 wzrostu jest przegrany, bo jakaś brzydka laska na Tinderze wpisała sobie taki wymagany wzrost partnera w opisie? To są te dowody? Dane pozyskane z apki do ONSów na podstawie
@Blackpill_RAW: W tym momencie przekręciłeś moje słowa tak by pasowały do Twojego kontekstu. Nigdy nie napisałam, że niski wzrost skreśla u mnie mężczyznę. Ktoś zapytał się mnie czy uważam bycie niskim u mężczyzny za atrakcyjne. Nie uważam. To moje prywatne zdanie i odczucie. Mam kłamać, że uważam bycie niskim za coś atrakcyjnego? Natomiast nie odrzuciłabym kogoś ze względu na niski wzrost. Możesz zatem nie przeinaczać moich słów?
@Olaf2137: Podaję to jako przykład ekstremalny. Skoro ktoś posiadający poniżej 1.50 m potrafi znaleźć kandydatkę na żonę i założyć z nią rodzinę, to tym bardziej żenujące jest twierdzenie, że chłopak mający np. 175 cm wzrostu jest skreślony bo jakaś laska na Tinderze napisała w wymaganiach 180 cm. Zastanówcie się co piszecie.
@Thachii: Czyli reasumując, jesteś zainteresowany nie faktycznie osobami a tym co Tobie mogą zaoferować. Podchodzisz do tematu hedonistycznie, z punktu napaleńca, któremu jedno w głowie, dla którego bliskość drugiej osoby nie ma wartości. Dla Ciebie wartością jest to co za pieniądze daje prostytutka, ale chciał byś to za darmo, bo Twój kolega Oskar dostaje to od swojej dziewczyny i mu tego zazdrościsz. Czy na tym to polega?