Wpis z mikrobloga

Od stuleci zachwycamy się budowlami wzniesionymi w starożytnym Egipcie. Ówcześni architekci, aby chronić chociażby Komnatę Króla przed złodziejami grobów stworzyli prosty, a zarazem złożony system bloków i wyżłobień wewnątrz Wielkiej Piramidy w Gizie. Został on zrekonstruowany w animacji komputerowej w programie „Unearthed”.

Link do znaleziska - Odkryto prymitywną maszynę we wnętrzu Wielkiej Piramidy w Gizie

Poniżej wołam osoby, które wyraziły chęć otrzymywania powiadomień o nowych wpisach. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Zachęcam również do obserwacji pierwszego tagu, którym opatrzone zostało linkowane znalezisko (tag autorski - historykon)
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia i subskrybowania mojego kanału historycznego na YT ➡️Andrzej Włusek - Historia poza horyzont
Jeśli podobają się Tobie się moje filmy i uważasz, że powinienem rozwijać dalej kanał to zostań moim patronem na patronite ➡️ który znajdziesz TUTAJ

Dodatkowe Tagi: #qualitycontent #ciekawostkihistoryczne #zwyczaje #swiat #liganauki #zainteresowania #swiatnauki #piramidy #egipt #swiat #starozytnosc #maszyny
sropo - Od stuleci zachwycamy się budowlami wzniesionymi w starożytnym Egipcie. Ówcze...

źródło: comment_1617004438J1V2pGy29lZiQOqO1eDacz.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
Plusuj ten komentarz, jeśli chcesz, abym dodał Cię do listy i uwzględnił przy wołaniu do przyszłych znalezisk
  • Odpowiedz