Wpis z mikrobloga

Tl;dr kolejne pokolenie to neolibkowy, chowany pod kloszem, konformistyczny po prostu #!$%@? twór społeczny. Nie dajcie się zwieść brzydkim transparentom na SK. Połowa z nich chodziła na te marsze bo to była atrakcja podczas nudów pandemii.

Moderowałem sobie grupkę o edukacji seksualnej gdzie community było bardzo libetalne-lewicowe. Bardzo progresywne jeśli chodzi o sprawy obyczajowe, kuce z wykopu by powiedzieli, że takie #bekaztwitterowychjulek ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu bo chodziło o edukację seksualną która w szkołach przecież nie istnieje.

Ale jeden trmat dał mi do myślenia.

Za moich czasów (89 rocznik) nikt by się jakoś bardziej nie przejmował pomysłem #!$%@? na cmentarzu. wręcz wiele goth-kuc-dup niało na to kinka.

Czyli z naszej nłodzieży nic poza ****, #!$%@?, co na grzale byku itd. nic #rebel nie będzie?

Jeśli tak to #4konserwy możecie spać spokojnie, niestety każde kolejne pokolenie jest bardziej zcipkowaciałe - 2/3 tego tematu to bóldupienie jak tak można xD

Możemy sobie pomarzyć o pokoleniu na miarę ^kill your idols^ czy lat 60s.

#seks #spoleczenstwo
Pobierz sweet_sociopath - Tl;dr kolejne pokolenie to neolibkowy, chowany pod kloszem, konform...
źródło: comment_1617000886seo9nDr55ICDtue6vNWA4C.jpg
  • 26
@Niggalke czekaj - ja jestem z pokolrnia 89, transformacja ustrojowa dopiero co ogrągły stół - jaką ty chciałeś wtedy rewolucję? Nie było czasu trza było zasmakowywać kapitalizmu. Piereszy McDonalds w kraju..... rewolucja wtedy to się skończyła.
Natomiast treraz jakby potrzebna była