Wpis z mikrobloga

@dudi-dudi: a w komentarzach same pochwały, że brawo, trzeba pomagać a nie dzieci zabierać, miłość zwycięża. A to że te dzieci wychowują się same, że mieszkali w 17 osób w dwóch pokojach, że ojciec pijak i awanturnik to nieważne, wspaniała matka! Dba o dzieci! Bo przecież mogła "zabić". () ja też marzę o własnym mieszkaniu, nawet nie musi być dom, nie wymagam dużo - jakaś firma chętna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Simple-Man: Do tego pewnie jakieś MOPSy, zapomogi, darmowe jedzenie i pewnie z 15tys miesięcznie się uzbiera..ale Lewego jak sobie kupił zegarek za swoje to już się czepiają.
  • Odpowiedz
I wtedy do budżetu pańśtwa podatki będzie płaciło 15 dzieci tej pani, które utrzyma wasze obsrane, stare i lewniwe dupy. Powinna dostać mieszkanie i dożywotnią rentę od państwa.


@Wyrelworelowany: ta pani ma 15 dzieci z czego 3 już pełnoletnie.

Z doniesień sprzed roku wychodzi na to że również nie pracują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ludzie wychowywani przez takie osoby przejmują ich styl życia i nawyki, nic z
  • Odpowiedz
  • 6
Dom ma od prywatnej firmy więc spoko, nie poszły na to podatki. Ale nie wiem jak ktokolwiek mógł pozwolić na to aby ta para zrobiła sobie tyle dzieci mieszkają w miejscu gdzie wcześniej mieszkali. Sprawa była głośna jak chcieli czy nawet odebrali jej 11 dzieci.
  • Odpowiedz
@RoyalWolf: mam tzipę i uwierz, że nie starczy. Ha tfu na tego typu operacje jak na zdjęciu, ale żadna myśląca kobieta nie walnie sobie 15 dzieci nie mając hajsu nawet na jedno. Znam masę kobiet które chciałyby dziecko, ale ich w tym momencie na to nie stać, więc go nie robią.
  • Odpowiedz
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lodz/wierzbica-matka-15-dzieci-otrzymala-klucze-do-nowego-domu/pvt9jk8


@wiem_wszystko: No tak lepiej wywalić jedenaścioro dzieci na bruk. Kumam oburzenie, ale uważam że jednak fajnie że dzieci dostają dom i być może dzięki temu szansę na wyjście na prostą. Zwłaszcza że z artykułu wynika, że kobieta matką nie jest złą, a odebranie dzieci wynikało z braku warunków i obecności ojca. Ojciec się wyprowadził a dzieci mają gdzie żyć. Propsy dla firmy, że zdecydowała się na taki krok. Nie rozumiem
  • Odpowiedz
@nobrainer: osobiście znam tylko dwie osoby, które faktycznie z ciężkiej patoli wyszły na porządnych ludzi. Jednego chłopa co zrobił sobie C+E i poszedł na międzynarodówkę żeby się od tego wszystkiego odciąć, i jedną dziewczynę co zaraz po 18 #!$%@?ła do Warszawy.

Nie oszukujmy się, dziecko z takiej rodziny często nie wie co to poczucie własnej wartości, bywa gnębione w szkole, przezywane od brudasów, biedaków itp. Dodajmy do tego codzienne patrzenie na
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: Nie sugeruje, że nie da się pieniędzy wydać lepiej, ale - litości - to firma prywatna. Mają swoją reklamę, w której uczestniczył nawet minister. Po prawdzie to mogliby podetrzeć się banknotami, a wam wciąż nic do tego. Fajnie byłoby decydować za przedsiębiorców, na co powinni łożyć, co komuszki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz