Wpis z mikrobloga

@Wyrelworelowany: Nie potrzebuję by mnie ktoś utrzymywał. Oddaję bardzo dużo na ZUS i gdybym tylko odkładał dla siebie zamiast na kilku emerytów miesięcznie to na starość miałbym jak w bajce. Nie wierzę, że dzieci osoby dającej tak zły przykład swoim dzieciom są taką pewną inwestycją. Obawiam się, że gdy będą dorosłe więcej dostaną z wspólnej kasy niż się do niej dołożą.
Powinniśmy dawać możliwości pracy nawet samotnym rodzicom wielu dzieci
  • Odpowiedz
@chubala: no właśnie tak się śmiesznie składa że sobie pyknąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko że ja wolę aby mój syn miał swój pokój, nie chodził w ciuchach sprzed 20 lat i nie musiał jeść zupy z brukwi.
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: ależ się wykopki zdenerwowały że ktoś ma lepiej niż oni. No jak to tak można że matka z dziećmi w końcu ma godne warunki życiowe, nie do pomyślenia
  • Odpowiedz
@Krzyzowiec: Nie wszyscy, tylko ci którzy już żyją na koszt podatników i mimo to dalej się bezmyślnie rozmnażają, nie zwracając uwagi na to czy ich na to stać - bo przecież państwo da
  • Odpowiedz
może prywatna firma specjalnie zaprosiła owego ministra na otwarcie by mieć poparcie na przyszłość.


@Wiskoler_double: myślę, że wpisali sobie to w koszty większego tematu, który obecnie przepychają ;)
  • Odpowiedz