Wpis z mikrobloga

Poniżej 4k zakażeń, poniżej 20 zgonów, z tygodnia na tydzień znikają zakazy, 57% populacji całego kraju się zaszczepiło, do końca maja ma być 95%... a jak tam w Polsce? Nadal szury, szczepionko-sceptycy, konfederacja i mamy z facebooka nie chca się szczepić? Fajny kraj tam macie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#uk #koronawirus #polska #covid19
Holiday - Poniżej 4k zakażeń, poniżej 20 zgonów, z tygodnia na tydzień znikają zakazy...

źródło: comment_1616994176Y5XJSuYYOcJhM0WpS8TD7j.jpg

Pobierz
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FLAC: Brytole? Dzisiaj właśnie weszło luzowanie obostrzeń i można w sześć osób iść na piwko do parku na przykład. Szkoły otwarte już ponad dwa tygodnie, wzrostu zachorowań jakoś nie widać. Ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jeszcze nigdy nie udało się tego zrobić bez poprawek. Ale może prace nad szczepionkami są prostsze


@javsaab: Tunele, mosty i elektrownie jądrowe też mogą wymagać dalszych poprawek ale to nie oznacza że pierwsi użytkownicy byli narażeni na śmierć. Znajomość metod tworzenia oprogramowania nie upoważnia od oceny.
  • Odpowiedz
@pa6lo: A gdzie ja cokolwiek pisałem o jakiejś śmierci? Czy to, że nie grozi mi smierć jest powodem, że mam to robić tak szybko jak to możliwe? Albo jeszcze lepiej innych zmuszać i głosić prawdy co maja robić?
Po prostu bawi mnie to, że ludzie do tego stopnia przeprali sobie mózgi ta choroba, ze planują innym życie.
  • Odpowiedz
A gdzie ja cokolwiek pisałem o jakiejś śmierci? Czy to, że nie grozi mi smierć jest powodem, że mam to robić tak szybko jak to możliwe?


@javsaab: Dzięki za rozwinięcie. Nie, nie jest. Szczepienie jest i musi pozostać dobrowolne. Zasugerowałeś wcześniej, że projekty które przekazywałeś wymagały dalszej pracy. W porządku. Ja pisałem o tym, że doświadczenia z projektów informatycznych nie dają podstaw do oceny skuteczności procesów wytwarzania szczepionki, ponieważ obowiązują
  • Odpowiedz
@pa6lo: To prawda, to akurat napisałem powiedzmy pół żartem pół serio :) ale tak jak już ktoś wspomniał, koniec końców, naukowiec tez jest człowiekiem
  • Odpowiedz
Nadal szury, szczepionko-sceptycy, konfederacja i mamy z facebooka nie chca się szczepić?


@Holiday: Iks de. Jakby chociaż byly te szczepionki to chętnych jest wystarczająco dużo żeby tych 50% również sięgnąć
  • Odpowiedz
@PanMuchomorek: To ty nie wiesz jakie czasami dyskusje były z pisowskimi trollami, fikołki i akrobacje jak na trapezie w cyrku - rozmowa o wydatkach na służbę zdrowia? Dwie odpowiedzi i już mamy Tuska winnego za aneksję Krymu przez Putina ( )
  • Odpowiedz