Wpis z mikrobloga

@Greg36: No no, a Ty robisz sobie regularnie testy na HIV, HBV, HCV, wirus dengi, bakterie wywołujące gruźlicę, trąd, zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych oraz pasożyty wywołujące malarię?
jak wyjdzie że byłeś kiedyś zakażony a codziennie poruszasz się wśród ludzi to jest prawdopodobieństwo że ktoś kogo zaraziłeś już się nie wyleczył z tego.
  • Odpowiedz
@Holiday: ale co to za #!$%@? xD
No dobra chce się zaszczepić mam 25 lat
Kiedy moja kolej? W 2030? XD
Do przychodni dostali limit 50 szczepień w miesiącu
Więc chyba i tak się pospieszyłem z moim terminem elo
  • Odpowiedz
kryzysu u mnie też nie widać, wręcz przeciwnie ostatnimi czasy się solidnie dorobiłem, więc o czym Ty człowieku #!$%@??


@Hissis: super argument. Na takiej zasadzie można też stwierdzić, że nie ma głodu na świecie, bo zjadłem wielki obiad, a resztki #!$%@?łem do kosza. To chyba znaczy, że jest nadmiar jedzenia?

Dobry troll bo odpisałem
  • Odpowiedz
W PL pandemia dziesiątkuje ludzi nie przez młodych i nie przez olewanie restrykcji, a jedynie przez złe działania rządu.


@azurro: Szczerze, to both.

Ludzie olewają restrykcje, które są nielegalnie wdrożone. A restrykcje są o kant dupy rozbić, lockdown jest niepełny i wprowadzany za późno (dopiero jak #!$%@? liczba przypadków poza skalę). Dodatkowo, rząd zostawia na lodzie przedsiębiorców, którym zamyka biznesy.
  • Odpowiedz
a jak tam w Polsce? Nadal szury, szczepionko-sceptycy, konfederacja i mamy z facebooka nie chca się szczepić?


@Holiday: a co to za #!$%@? różnica, skoro nawet dla tych którzy chcą się szczepić nie ma szczepionek xD
  • Odpowiedz
@Hissis: A któryś z tych wirusów jest przenoszony drogą kropelkową i jest tak zaraźliwy że w nieco ponad rok zgromadził ponad 100 milionów zakażeń przy oficjalnej śmiertelności 1-2%?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Badania nad szczepionkami mRNA trwają od lat i naukowcy nie mają obaw, więc ja też nie mam.


@RozkalibrowanaTurbopompa: tak jak naukowcy mówili, że w szpinaku jest dużo żelaza. Tak samo naukowcy mówili, że cukier jest okej. Kiedyś też naukowcy mówili, że papierosy są spoko. Albo też że tłuszcz jest zły. Kiedyś też mówili, że margaryna jest zdrowsza od masła, potem że jednak masło zdrowsze niż margaryna.

Nie mam pojęcia jak
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: A wiesz czy po przechorowaniu covida po kilku latach nie siądą ci płuca albo coś innego? Nie wiesz bo badania nad sars-cov2 trwają od roku, a nad szczepieniami kilkadziesiąt lat. Po drugie moja mama pracuje na oddziale noworodkowym i obecnie jest wiele przypadków gdzie matka w początkowej fazie ciąży była chora na covid i dziecko ma problemy z płucami, dlatego jeśli mam do wyboru przechorowanie covida a szczepienie to
  • Odpowiedz
Pracuję w dużych, wieloosobowych zespołach składających się z osób o naprawdę ponadprzeciętnych możliwościach. Systemy, które opracowujemy są poddawane setkom testów manualnych i automatycznych każdego dnia zanim produkt trafi do odbiorcy.

@javsaab:
czyli walisz gruchę do głównego zbiornika z jogurtem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz