Wpis z mikrobloga

Od dzisiaj zaczynam się odchudzać. Codziennie będę pisać, co jadłem na śniadanie, obiad, kolację i pomiędzy. Natomiast co tydzień będę wrzucać zdjęcia z przebiegu odchudzania. Wieczorem wrzucę spis jadła na dzień dzisiejszy oraz zdjęcie brzucha :<

Będę odchudzać się własnymi metodami, zobaczymy, czy będzie to efektywne.

#odchudzaniezwykopem #odchudzaniezcherryq
  • 17
  • Odpowiedz
@cherryq: basen chyba nawet więcej daje ;p ja na diecie jestem od jakiegoś miesiąca już i nawet spoko, a polega na tym że duzo mniej żre, więcej kurczaka, ryb i tak dalej jak najmniej tłuszczu, coś jak dukan ale nie tak niszcząco dla organizmu ;)
  • Odpowiedz
@cherryq: nie wiem ;c bo kurde wagi nie posiadam jak się w lipcu ważyłem to było 95 ;<

ale wszyscy mi mówią że widać że schudłem, szczególnie na twarzy ;p no i np. ubrania które były na mnie troszeczkę za male w sensie musiałem się gimnastykować żeby w nie wejść teraz są jak na mnie szyte :P
  • Odpowiedz
@austra: Dzięki :)

@sunsu-sun: Ale nadal jesteś w trakcie, tak?

Ja postanowiłem się odchudzać po tym, jak dostałem koszulę od narzeczonej, a okazało się, że rozmiar, który nosiłem zawsze jest za mały :< To postanowiłem coś ze sobą w końcu zrobić :)
  • Odpowiedz
@cherryq: oczywiście, moje "nadwyżkowe" kalorie to głównie alko gdy gdzieś wychodzę, tak to się trzymam. Nawet do słodyczy mnie nie ciągnie :P a za fastfoodami nie przepadam ;)
  • Odpowiedz
@sunsu-sun: Wiesz, najgorsze jest to, że nie mam kiedy sobie przyrządzać tych dań. I ja, i narzeczona pracujemy do późnych godzin i po prostu nie mamy czasu. Także podejrzewam, że będę się stołować albo u mamy, albo na mieście w barach mlecznych. Zobaczymy.
  • Odpowiedz