Wpis z mikrobloga

Jakie są wasze ulubione sklepy internetowe z kraftami? Tak aby ceny były korzystne, był spory wybór oraz cena przesyłki nie była jakaś zabójcza? Chce testować sobie różne piwka ale w moim sklepie specjalistycznym ceny są dość wysokie. Jak wygoogluje sobie to zaraz trafiam w jakimś sklepie na cenę niższą o jakieś 5zł dlatego pomyślałem nad zamawianiem. Najbardziej mi zależy nad sporym wyborem piw z Nepomucena, Pinty i Funky Fluid.
#craftbeer #p--o
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wacek_1984: Byłem dziś w auchan. Z funky fluid było 7 piw: everyday hazy apa, black currant sour, crazy, funky fruit, daily hazy apa, gelato pastry sour passion fruit, mango i peach, tropical smoothie, Wziąłem wszystkie.
Z nepomucena były ze 3 piwa, tucan, highway, pijże, ale to wszystko piłem.
Z pinty wziąłem kwasy których akurat nie piłem, do tego dobry wieczór i hazy disco. Ogólnie nic ciekawego nie widziałem. I tak
  • Odpowiedz
@wacek_1984: Wiesz co, raczej chce się ograniczyć do polski póki co, bo za dużo już tego i zostanę chyba alkusem xD Przynajmniej teraz, później może zacznę badać zagraniczne.
Fajnie, że udało się trafić te funky itp, wszystkie poniżej 10zł, gdzie w sklepie specjalistycznym ceny tej marki najczęściej zaczynały się od jakiś 12-13zł za najtańsze pozycje.
  • Odpowiedz