Wpis z mikrobloga

Jakie są wasze ulubione sklepy internetowe z kraftami? Tak aby ceny były korzystne, był spory wybór oraz cena przesyłki nie była jakaś zabójcza? Chce testować sobie różne piwka ale w moim sklepie specjalistycznym ceny są dość wysokie. Jak wygoogluje sobie to zaraz trafiam w jakimś sklepie na cenę niższą o jakieś 5zł dlatego pomyślałem nad zamawianiem. Najbardziej mi zależy nad sporym wyborem piw z Nepomucena, Pinty i Funky Fluid.
#craftbeer #piwo
  • 28
@wacek_1984: To ja odwrotnie zauważyłem. Ostatnio 5 piwek kupiłem sobie - 70zł. Patrze w sieci i ceny po 5zł niżej/sztuka. Oczywiście mówię tu o sklepie specjalistyczny. Np do lidla ostatnio trafił Pijże i Pollock z Nepomucena i były po 7zł co jest ceną mocno korzystną i pewnie w sieci takiej nie znajdę, ale w moim sklepie specjalistycznym ceny tych piw to kolejno 15 i 17zł.
@wacek_1984:
Ja bym powiedział, że dosyć drogo. Ja mam pod nosem dwa sklepy specjalistyczne. Jeden z uwagi na lokalizację bliżej głównej arterii z/do wielkopowierzchniowego sklepu ma ceny średnio wyższe o 1-2 PLN na sztuce. Drugi jest w zasadzie przy tej samej ulicy tylko może z 70 metrów dalej. Oba mają klientelę. ¯\_(ツ)_/¯
@Vadzior:
Sporo takowych jest tanio w leclercu/auchan.
@wacek_1984: Ale dalej w sieci taniej. Przyjmijmy, że pinta kosztowała dychę. Więc pozostałe puszki uśredniając po 15zł/szt. No a w google mogę znaleźć te Funky Fluidy w cenie ok. 12zł, Like a forest znalazłem za 10zł. Niby parę zł na sztuce, ale przy większych zakupach robi się spora cena, za którą mogę mieć kilka piw więcej. Oczywiście piwa które kupiłem wybrałem specjalnie bo nie miały dużej przebitki, ale trafiłem też takie
@brass: Znajdę w auchan takie marki jak Nepomucen czy Funky Fluid? Bo Pinte to wiem, że znajdę, ale tylko masówka typu modern drinking, pierwsza pomoc i atak chmielu. Ale ciekawostek typu seria pinta deli store, hoppy crew czy jakieś kooperacje to próżno szukać.
modern drinking


@Vadzior:
Co chcesz, zajebiste piwo.
A tak, pisałeś że interesują cię raczej nowości.
Nepomucen bywa, ale raczej nie nowości.
Jakie miasto? Może są jakieś sklepy specjalistyczne taniej?
@wacek_1984: Serio? Jestem w szoku. Nie bywam za często bo mi nie po drodze ale nigdy nie spotkałem się z takimi niszowymi piwkami. Takie rzeczy zawsze w sklepie specjalistycznym kupuje.
Co chcesz, zajebiste piwo.


@brass: Nic nie chce. Nie neguje, jest super. Ale akurat to można trafić w wielu sklepach od wielu lat. Pisałem, szukam nowości, ciekawostek i niszowych rzeczy.
Miasto małe, nawet typowego sklepu specjalistycznego nie ma, tylko monopolowy z półką na krafty. Jest kilka takich sklepów, ale ten o którym pisze jako jedyny ma takie bardziej niszowe rzeczy, w pozostałych to komesy, podstawowe pinty i kormorany. No i jakieś