Wpis z mikrobloga

Jedna z bardziej #!$%@?ących rzeczy w CP to obrażenia zadawane przez przeciwników, jeżeli są na poziomie podobnym co gracz (żółta ikonka) to potrafią zabić w 2-3 strzały, ale gram na trudnym więc może to przez to, natomiast przeciwnicy o wyższym poziome (np. kolor pomarańczowy) niezależnie od poziomu trudności zabijają 1 strzałem/uderzeniem. Cała zabawa z walki znika, kiedy zostaje się zabitym w sekundę, i zrozumiałbym to jeśli przeciwnicy też byliby tacy wrażliwi, ale nie, często trzeba wystrzelać w nich sporo naboi.
#cyberpunk2077
  • 6
@Nihas: Dlatego mówię, że cały system rpg/statystyk jest w tej grze #!$%@?. Level przy postaci powinien po prostu oznaczać, jak wiele pkt statystyk/umiejętności/etc. miała już ona rozdysponowana, co pozwala w przybliżeniu określić, jak jest silna dzięki możliwościom rozwoju. A w Cyberpunku level to jakaś abstrakcja, walczysz z kimś, dostajesz wpierdziel, idziesz gdzie indziej, magiczne DING wbiło ci lvl, nawet nie rozdałeś pkt ani nie zmieniłeś ekwipunku, wracasz w pierwotne miejsce i
@Nihas raz lecialem na jakiś kontrakt czy coś i właśnie byłem na dwa hity. Zrobiłem jeszcze jedno podejście. Dostałem hita i zabrało mi 90% życia, ale #!$%@? z misji. Uciekając wpadłem na interwencję policji. #!$%@? towarzystwo przy okazji dostając nowy lewel. Bez rozdysponowania punktów wróciłem do misji i koleś był na dwa hity a ja prawie nieśmiertelny.
Lewelowanie w tej grze to jakiś żart.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nihas: przeciez ta gra ma odwrotny problem ona się momentalnie staje za łatwa od połowy gry to juz praktycznie same one shotownanie przeciwnikow a i wczesniej sporadycznie na tych pomarańczowych można było sie wywalić ale ci żółci wciąż zdychali szybciej niz zdążyli zadać te 3 strzały. Chetnie bym zagral jeszcze raz z new game plus tak zeby kazdy przeciwnik byl zeskalowany podax lvl i tyle
@Nihas: Jedno rozwiązanie. Broń typu tech. Stajesz za ścianą i prujesz jak #!$%@?.
Też wlazłem w jakiś kontrakt z budynkiem pełnym czach, wyczyściłem go bronią znalezioną w pierwszej misji z Panam, bodajże Widowmaker
https://www.youtube.com/watch?v=JWOH8eQcJ7Y&t=1s ani jednego HP nie straciłem.
Warto też zaznaczyć, że nie miałem żadnego perka wsadzonego w używanie broni typu tech.
@tryb_graficzny: Dlatego Cyberpunk to #!$%@? a nie RPG, wszystkie perki i atrybuty można wywalić do śmieci bo
Tasde - @Nihas: Jedno rozwiązanie. Broń typu tech. Stajesz za ścianą i prujesz jak #!...