Wpis z mikrobloga

@McDermott: No ale anonymous to carnivore a nie keto czy low carb. To najbardziej restrykcyjna dieta z tych low carb. Skoro piszesz o keto to czemu nie jesz sałatek z zielonych warzyw? czemu nie robisz kuchni azjatyckiej? Co drugie danie to lowcarb. Na keto wbrew pozorom je się mało mięsa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thomekh: na keto podaż tłuszczy wynosi ok 70 %, ciężko tam na pozostałe 30 jeść same warzywa moim zdaniem, bo to by były głównie warzywa z masłem mam wrażenie.
@McDermott: A ja Cię nie namawiam do pozostania na low carbie. Mało mnie obchodzi jaką kto dietę Sobie wybrał. Ale to Ty dodałeś ten wpis że podziwiasz ludzi na keto. Tak jak by wszyscy na keto popijali marynowany filet śledziowy surowymi jajkami. Tak nie jest, i nie ma tutaj nic do podziwiania. Po prostu jemy Sobie normalne jedzenie z dodatkową porcją zielonych warzyw zamiast ziemniaków albo chlibka. Już prędzej możemy Ciebie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thomekh: z chęcią, ale z czasem krucho ( ͡° ͜ʖ ͡°) kumpel też byl na keto, mówił że zajebiście, ale jego posiłek to był kawał boczku i golonki, do tego trochę masła na podbicie tłuszczy i na warzywa nie miał miejsca, jadł raz albo dwa dziennie ale warzyw nie miał miejsca jeść, taka specyfika trzymania tłuszczy na 65-80% macro
@McDermott: Nie wierz w to. Zawsze da radę zjeść szpinak z majonezem, nie przesadzajmy. No cóż. Mimo wszystko diety lowcarb mają tę zaletę, że po czasie optymalne i wystarczające są 2 posiłki dziennie i zachęca to do pichcenia i wymyślania kolejnych potraw. Jak ktoś nie ma na to czasu to niestety albo będzie jadł to samo albo po prostu nie jest to dieta dla niego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mirkosoft: to moje 3 podejście do tej diety, bo robie ja tylko na redu aby się odzwyczaić od węgli, tyle że nie mam zwyczajnie czasu ani miejsca w żołądku aby to zmieścić, zresztą, założyłem sobie makro 2k kcal, 75% t co daje 1500 kcal
Z 500 zostaje 125 g w i b do podziału, 35w 90b, to wolę poświęcić węgle i jeść więcej mięsa ( ͡° ͜ʖ ͡°