Wpis z mikrobloga

Takie tam popełniłem odnośnie tego całego debilizmu z plakatami pro-life. Też są stópki.

Statystyki policji dotyczące samobójstw wśród osób poniżej 18. roku życia w ostatnim roku niestety wzrosły. W 2020 r. skutecznie na swoje życie targnęło się 116 takich osób - podaje policyjne statystyki "Rzeczpospolita". Najmłodsze dziecko, które popełniło samobójstwo, miało osiem lat.


https://wiadomosci.onet.pl/kraj/samobojstwa-wsrod-dzieci-rosnie-ich-liczba-najmlodsze-mialo-osiem-lat/e4gvnc7

#samobojstwo #psychologia #niewiemjaktootagowac
spunky - Takie tam popełniłem odnośnie tego całego debilizmu z plakatami pro-life. Te...

źródło: comment_1616788322LP6dAMsyYmuf4R5nPR1ovk.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@spunky: Kwestia podejścia do chorób psychicznych jest naprawdę na niskim poziomie. Dodatkowo nie trzeba nawet wspominać o najważniejszej sprawie jakim jest odpowiednia kadra psychiatrów których brakuje.
  • Odpowiedz
@Morozov: lepiej wydawać pieniądze na kłamliwe plakaty i bąbelkowe. Do tego drzeć japę, że trzeba podnieść podatki bogatym co zarabiają 8k na rękę, bez żadnego planu na co te dodatkowe pieniądze zostaną przeznaczone ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@KremowkaPapieska nie wiesz, jak okrutne są dzieci? Wystarczy 10 kg więcej lub mniej (a u dzieci to akurat normalne, że są grube albo chude, a nie w sam raz) i już nie masz życia.

W pewnych skrajnych przypadkach samo to może doprowadzić do samobójstwa, gdy nikt nie zareaguje, a do tego dochodzi trochę innych potencjalnych problemów (sytuacja w szkole, sytuacja rodzinna, itd.)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@badurka: nie śledzę tego kto na jakie plakaty zbiera, a już tym bardziej ta #!$%@? lewica co potrafi tylko drzeć mordy "dej więcej".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@papaj_21_37: nie mam pojęcia. Moi siostrzeńcy w podobnym wieku to jedyne czym się przejmują to to czy im dziadek pozwoli YouTube pooglądać. Jak ostatnio dostali Spidermana na xboxa to oczy zamykali na cut scenkach bo tam taki "straszny złodupiec" był i nie chcieli na niego patrzeć. Aż człowiek zazdrościł tej beztroski. Za kilka lat już nie będą mieli tak fajnie.
  • Odpowiedz
@LuciferMorningstar: Potwierdzam. Jak chodziłem do podstawówki byłem bardzo chudy oraz nosiłem okulary. W tym czasie wychodziły pierwsze filmy z Harrym Potterem, wiec chyba nie muszę mówić jak mnie rówieśnicy przezywali. Z tego powodu unikałem kontaktu z innymi i wolałem siedzieć przed komputerem. Do dzisiaj pamietam, jak mi było przykro, gdy jakiś random którego widziałem pierwszy raz na oczy, reagował na mnie w ten sam sposób. Pewność siebie zerowa i całkowita niechęć
  • Odpowiedz
@BossOfTheGym sam się zmagam z problemem dużej niedowagi od małego, ale że nie miałem okularów, to mnie nazywali dzieckiem z Auschwitz ¯_(ツ)_/¯

Po jakimś czasie przestało ruszać, ale jednak do dziś jestem czuły na punkcie wyzywania innych chudych osób od patyków czy wieszaków (chociaż niektóre osoby, jak np. modelki, same ściągają to na siebie i temu nie mogę przeczyć).
  • Odpowiedz