Wpis z mikrobloga

@PiccoloColo: fakt, malo tego zeby wyciagnac daleko idace wnioski. Ale nie wyobrazam sobie korwinistow by zaglosowali za jakimkolwiek podatkiem cukrowym czy piatka dla zwierzat. To by byla taka kompromitacja, zeby sie juz zaden korwinista nie podniosl i cos wydaje mi sie ze to bylby koniec konserwatywnego liberalizmu w Polsce.
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: to nie wiem co by mu korwinisci klepali, chyba tylko niektore tematy swiatopogladowe. Jakby podniesli reke za jakimkolwiek podatkiem to by sie skompromitowali jeszcze bardziej niz kidawa ze swoja mialkoscia i poparciem 2% w sondazach. A jakby pis podpisywal obnizki podatkow to by tylko wszyscy na tym zyskali.
  • Odpowiedz
Ty życia nie masz. Uzależniony dorosły facet od wykopu X Ku*wa D


@Dead336: Zawsze lepiej niż ćpunka na utrzymaniu biednej matki która dodatkowo ma ból dupy na punkcie randoma z internetu

Ps. Zrobiłem dziś przez cały dzień więcej niż ty na kasie w biedronce, czy tam twoja stara, mało istotne.
  • Odpowiedz
@Chuseok: czasem zazdroszczę takim jak ty, żyjącym w prostej, łatwej rzeczywistości, w której wszystko, co niezgodne z własnym światopoglądem tłumaczy się działaniem jakichś mrocznych, złowrogich sił, w tym przypadku tych mitycznych trolli.

Ale szybko mi przechodzi i jednak wolę trzeźwo patrzeć na świat, rozumiejąc, że nie kończy się on na najwyżej plusowanych wpisach na mirko.
  • Odpowiedz