Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FlyOnTheWall: to nie moje kompleksy xd tylko zachowanie mężczyzn. Cieszę się, że dla ciebie układa się wszystko dobrze i jesteś traktowana na równi ze swoimi kolegami. Możliwe jest, że tego nie widzisz, bo jest to dla ciebie naturalne. Nie ma to też znaczenia w pewnych kwestiach, jednak na wysokich stanowiskach musisz mieć cechy 100 razy lepsze od mężczyzn, bo inaczej nie ma możliwości by się tam utrzymać.
Nie mówiąc już o tym, że kobieta ma zawsze w głowie rodzinę i wychowywanie dzieci. Nawet jak skończy te studia to wiele z nich zostaje w domu z gówniakami.


@chwila: kto im każe rodzić? Albo wóz, albo przewóz. ¯\_(ツ)_/¯

A jak chce mieć dzieci to niech znajdzie sobie faceta, który będzie je wychowywać. Są tacy, ale wtedy kobiecie będzie przeszkadzało, że facet mało zarabia i kółko się zamyka. Pieprzona hipokryzja.
A jak chce mieć dzieci to niech znajdzie sobie faceta, który będzie je wychowywać. Są tacy, ale wtedy kobiecie będzie przeszkadzało, że facet mało zarabia i kółko się zamyka. Pieprzona hipokryzja.


@Bubo_bubo: Kobitom nie dogodzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Większość chciałaby zjeść ciastko i mieć ciastko, ciężko im się pogodzić z tym, że tak się po prostu nie da ¯\_(ツ)_/¯
bo traktują cię jako dodatek, albo nie słuchają tego co mówisz


@chwila: Może po prostu gadasz głupoty xD? Pracowałem w kobietami i nigdy się tak nie zdarzało, żeby jakaś była ignorowana. Wręcz uważałem je za dokładne i sumienne, często bardziej im ufałem niż sobie w kwestiach, gdzie coś trzeba było zweryfikować.
@Cyprok: ta lepiej wykształcone xDDD skończy taka jakąś polonistyke na uniwersytecie w dupie i poprawi to licencjatem z romanistyki i już jest NAUKOWCEM, OCZYTANYM POLIGLOTĄ xDD a potem jak ma prace znaleźć nie może, bo skillset takiego debila można załatwić jednym kursem językowym i autokorektą xDD, ale wiadomo im jest ciężko xDD ciężko jest być ciężkim debilem
@Cyprok: nic tylko jebnąć na plecy.

Kto i kiedy powiedział, że to płacone jest za wykształcenie a nie skill do danej roboty, w ramach którego wykształcenie się równie wlicza? To jest pokrętne i spłycone myślenie, jakby od danego papierka uczelnianego czy certyfikatu liczył się dany klocek wynagrodzenia, podczas gdy jest to jeden z wielu kluczy z całego zestawu.
@Cyprok: Tak "lepiej wykształconych", że większość moich polskich koleżanek poszła na dziennikarstwo, socjologię, filologię. No powodzenia w szukaniu pracy po tych kierunkach. Powiem więcej, większość moich polskich koleżanek aktywnie na studiach szukała dużo starszych od siebie chłopaków i ich znajdowała. Laski często traktują studia jako drugie liceum. Najbardziej mnie #!$%@?ło jak się śmiały "a ty co się tam uczysz hihi a my mamy #!$%@? i 5 za obecność". Głupie karyńska.