Wpis z mikrobloga

Dlaczego RDR2. jest prawdopodobnie najlepsza gra AAA jak wyszła w historii? Bo jest to pierwsza mega produkcja grową którą z czystym sumieniem można nazwać artystyczną. To nie jest kolejna gierka gdzie lecisz bezmyślnie od punktu a do b w przerwach między filmikami. Twórcy nie bali się zrobić gry artystycznej na przekór modzie i dla dojrzałego odbiorcy. Fani gier mogą ją stawiać obok takich dzieł filmowych jak ojciec chrzestny i nie wstydzić się poziomu dialogów i historii. Szacunek dla twórców za pójście pod prąd. Niestety może to być także ostatnia taka gra Rockstara patrząc na odejścia znanych twarzy z tego studia
#rdr2 #ps4 #xbox
  • 45
  • Odpowiedz
  • 0
@revinPL właśnie zaczęłam grać i weszłam do pierwszego miasteczka :) gram na pc i widac że gra była mocno robiona pod pady, bo te wszystkie komendy przypisane do E, R, F, G.. poki co ciezko sie połapać co kiedy i z czym trzeba nacisnąć
  • Odpowiedz
@revinPL: od ponad roku gram w RDR2 i mam chyba 40%. Zgadzam się w pełni. Co prawda nie gram zbyt często i długo ale jak już uda się chwile wejść do tego świata to frajda jest przednia.
  • Odpowiedz
@revinPL:
MGSy 2 i 3 spadly z mostu ze smiechu
Deus Ex nie bedzie stac i patrzec jak bredzisz nt. najlepszego przemyslu na ziemi
Mafia II* przesyla pozdrowienia
(M)Ass Effect z zazenowania usunal tylek
GTA IV juz nie zaprosi Cie na kregle
BF 3 zdetonowalby Ci nuke'a za te brednie
Max Payne uwaza ze sie nacpales
A historii E.Y.E DC i tak bys nie zrozumial

*tak boomerzy, powiedzialem to. M2>M
  • Odpowiedz
@revinPL: moje top, tempo powolne i normalnie wszystkie przerywniki mnie irytują, ale tutaj to jest przyjemne. Historie i misje są wspaniałe. Swiat gdzie napotkasz na drodze ludzi, których możesz uratować. Albo znajdujesz dom w środku lasu gdzie mieszka naukowiec, któremu pomagasz. Nigdy w historii nie stworzono czegoś tak świetnego technicznie co pozwalałoby stosować takie mechaniki i koniec, kropka ;) pierwsze podejście u mnie do rdr2 to 2h grania, irytacja i przerwa
  • Odpowiedz
Jeśli znasz równie dopieszczoną pod względem świata i fabuły grę z wybitna muzyka i grafika wyznaczająca nowa jakość w otwartych światach to wymień taką


@revinPL: w takim razie dark soulsy powinny byc taka gra. seria ktora doslownie stworzyla nowy gatunek. zreszta dlaczego wymagasz od gry otwartego swiata czy nacisk na fabule by w ogole brano ja pod dyskusje?
  • Odpowiedz
@wojtas6506: Bo tak gry powinny wyglądać. W wieśku 3 mapa ciągle prowadzi za rączkę. W gothicu czy Wieśku 1 masz jakieś zadanie ale jak sobie poradzisz to już Twój problem =)

To ryzykowanie w gothicu przy eksploracji czy za tamtym krzakiem będzie ścierwojad czy cieniostwór to było coś emocjonującego. A jaki był kwik jak spotkałeś będąc na niskim lvlu orka.

https://www.youtube.com/watch?v=W1ZtBCpo0eU =)
  • Odpowiedz
Bo jest to pierwsza mega produkcja grową którą z czystym sumieniem można nazwać artystyczną.


@revinPL: Masz konsolę/komputer od 2017 roku?

Chociaż w sumie nawet jeśli, to i tak to zdanie jest śmieszne xD.
  • Odpowiedz
@revinPL: Litości chłopie - archaiczna mechanika gdzie jak pójdziesz nie tą drogą którą zaplanowali twórcy to mission failed już odbiera tej grze taki status a jest tego znacznie więcej. Grę ukończyłem, jest to niewątpliwie dobra gra ale wybitna z pewnością nie. Gameplay i ogólnie mechanika są zwyczajnie słabe a absolutny brak wolności w wykonywaniu misji nie przystoi w dzisiejszych czasach.
  • Odpowiedz