Wpis z mikrobloga

Długo nie musiałem czekać na spełnienie się moich prognoz odnośnie nowego trenera z zagranicy a zachowaniu pseudo dziennikarzy sportowych.
Trenerem zostaje osoba nie umoczona w polskie gówno piłkarskie, gierki menadżerskie, przyjaźnie menadżerów z "mejwenami", wpływy różnych osób. Więc już po pierwszym meczu zaczyna się szczucie na trenera ze wszystkich stron - byli piłkarze, pseudo dziennikarze etc.
Jadą równo z trenerem, który jak się okazuje ma takiego nosa, że wpuszcza dwóch piłkarzy i obaj po zmianie strzelają dwie bramki w ciągu minuty. Reaguje żywo na to co dzieje się na boisku, wymienia słabe ogniwa. Jak w takich sytuacjach zachowywał się wuja jeszcze pamiętamy.
No ale trener Sousa nie będzie powoływał piłkarzy za jakimi lobbują gównodziennikarze (Kapustka) więc trzeba z nim jechać.
To samo było z Benhakerem - osoba nie umoczona w polskie gówno piłkarskie musi zostać zniszczona i zaszczuta.
Mam nadzieję, że kibice nie dadzą sobą manipulować i cała ta nagonka obróci się przeciwko nim.
#pilkanozna #mecz #reprezentacja #kanalsportowy
Pobierz
źródło: comment_1616753721octEm59HUEDAtHsHg8m9Op.jpg
  • 79
@wscieklybyk: zgadzam się, wiedziałem co się święci już od konferencji Bońka na temat wyboru nowego selekcjonera. Połączenie z KS i Mati Borek pierwsze pytanie czy w sztabie będzie polski trener/asystent. Oni potrzebują źródła informacji w tym sztabie, to jest ich chleb. A co do meczu, odniosłem wrażenie że mimo że nie wszystko wychodziło jak chcieli piłkarze i trener, ale u chłopaków było widać zaangażowanie i świadomość że w końcu pracują z
@matmakuc: bo obiecywali co innego zakładając ten kanał, bo mieliśmy na tacy wcześniejsza działalność stanowskiego pt weszło, która się broniła i broni, chociaż nie zawsze musiałem się zgadzać z tym co tam jest udostępniane, bo mieliśmy smoka, który prezentował wysoki poziom dziennikarstwa za czasów jego pracy i szefowania w Canal+, bo mieliśmy wysoki poziom komentatorstwa sportowego Borka, bo mieliśmy świetna prace Pola w starych Misjach w Onecie/ Przeglądzie, które właściwie chyba
@wscieklybyk: dokładnie tak. Ja już przed meczem zastanawiałem się jak Sousa przyjmie zderzenie z polskim betonem - tym związkowym jak również przepełnioną hejtem polską opinią publiczną która lubi pluć jadem. Działanie na rzecz polskiej piłki jest jak związek z toksyczną osobą, która stopniowo pozbawia człowieka ambicji, siły i chęci do działania. Można mieć tylko nadzieje, że Sousa będzie miał wywalone jaja na polskich pseudoznawców zarówno tych dziennikarskich jak i kibicowskich a
@wscieklybyk zaraz, zaraz. Wykopki stwierdzają to samo co chłopaki z kanału sportowego i dostają plusy pod takim postem? XD Mają rację, przecież nie trafił ze składem, ale przyznał się do tego i zrobił zmiany, za co go chwalili. Mają też rację, że gdyby wybrał dobry skład to te zmiany nie byłyby potrzebne. Stwierdzają fakty, a ludziom się to nie podoba xD
Kowala i Stana poniosło to fakt,ale z drugiej strony np. Roki i Białek zeszło bardzo fajnie i stonowanie ocenili jego pierwszy mecz i nawoływali do spokoju i dania mu czasu. Także środowisko jest podzielone.
@wscieklybyk: to jak wczoraj siedli n Souse potwierdza mnie w przekonaniu ze polactwo po prostu nie zasługuje na silna reprezentacja, niech będzie takie gówno jak było, po prostu nie sa w stanie nic docenić i nagle Brzęczyk okazuje się dobrym trenerem ktory wygrał z Austrią i miał udany debiut. Tym malkontentom zawsze coś będzie przeszkadzać. Niech graja piach. Niech nie jada na mundial niech szybko odpadną z euro, tego zyczę, bo
@wscieklybyk: Pół biedy, gdyby ci "eksperci" #!$%@? to tylko pod publiczkę, byleby kręcić bekę z ludzi, ale oni prawdopodobnie na serio biorą te swoje kocopoły. I jeszcze te sarkastyczne "nie podziękowałeś za pytanie, Tomek hehehehehhe" (bo wiecie, Sousa ciągle mówi fenkju for jor kłeszczyn hehehhehehe).

Autentycznie, jak czytam opinie i oceny Sousy, to sam był napluł na ten CHOG i życzył #!$%@? wszystkich możliwych meczów, bo nie da się kibicować takiemu
To samo było z Benhakerem - osoba nie umoczona w polskie gówno piłkarskie musi zostać zniszczona i zaszczuta.


@wscieklybyk: xD Benhakker był w Polsce traktowany jak bóg mimo że ego miał w kosmosie. Zaszczuty został po tym jak zaliczył najgorsze eliminacje w historii i wolał siedzieć na dyrektorskiej posadce w Rotterdamie zamiast wykonywać swoją pracę selekcjonera.
@wscieklybyk: mecz ciulowy, ale ta reakcja ze zmianami daje jakiś promyk nadziei. Pamiętam, że od czasów co namniej Smudy polscy selekcjonerzy doznają jakiegoś paraliżu, gdy mają przeprowadzać zmiany, czasami o nich całkowicie zapominając.


Jak patrzyli na ławkę rezerwowych a tam nie było kim grać to co się dziwić
Prawda jest taka że Brzęczek nie miał nawet liczącego rywala z którym grał o stawkę, Liga Narodów o którą nikt nie daje #!$%@? i eliminacje ME do których ciężko się nie zakwalifikować w dodatku w grupie z samymi ogórami (jedyny dobry przeciwnik to Austria) a tu wchodzi nowy trener który na otwarcie dostaje mecz w eliminacjach gdzie każdy punkt będzie na wagę złota w tej grupie i to w dodatku z drużyną