Wpis z mikrobloga

Długo nie musiałem czekać na spełnienie się moich prognoz odnośnie nowego trenera z zagranicy a zachowaniu pseudo dziennikarzy sportowych.
Trenerem zostaje osoba nie umoczona w polskie gówno piłkarskie, gierki menadżerskie, przyjaźnie menadżerów z "mejwenami", wpływy różnych osób. Więc już po pierwszym meczu zaczyna się szczucie na trenera ze wszystkich stron - byli piłkarze, pseudo dziennikarze etc.
Jadą równo z trenerem, który jak się okazuje ma takiego nosa, że wpuszcza dwóch piłkarzy i obaj po zmianie strzelają dwie bramki w ciągu minuty. Reaguje żywo na to co dzieje się na boisku, wymienia słabe ogniwa. Jak w takich sytuacjach zachowywał się wuja jeszcze pamiętamy.
No ale trener Sousa nie będzie powoływał piłkarzy za jakimi lobbują gównodziennikarze (Kapustka) więc trzeba z nim jechać.
To samo było z Benhakerem - osoba nie umoczona w polskie gówno piłkarskie musi zostać zniszczona i zaszczuta.
Mam nadzieję, że kibice nie dadzą sobą manipulować i cała ta nagonka obróci się przeciwko nim.
#pilkanozna #mecz #reprezentacja #kanalsportowy
wscieklybyk - Długo nie musiałem czekać na spełnienie się moich prognoz odnośnie nowe...

źródło: comment_1616753721octEm59HUEDAtHsHg8m9Op.jpg

Pobierz
  • 79
@wscieklybyk: Czy ja wiem, Sousa dobrowolnie powołał Kowalczyka (który się nie nadaje) i Kozłowskiego (dużo za wcześnie), ktoś mu to podpowiedział.
Myślę że ta sama osoba powołała Mateusza Łęgowskiego do U-21 mimo tego że nie zagrał żadnego meczu w pierwszej drużynie Pogoni.

Selekcjoner umoczył się już w bagnie, ale chyba jeszcze nie zdaje sobie sprawy z tego.

@wscieklybyk przecież gdyby Michniewicz zagrałby taki mecz to by odór ejakulacji czuć było w powietrzu przez tydzień. Panowie Czesiu przyszedł jako strażak i z miejsca ruszył do pracy. Nie miał czasu na nic 2 treningi. 2 treningi Kowal. Przecież gdybyśmy za Brzeczka stracili 2 bramki to myśmy się bronili do końca by 3 nie stracić. 2 treningi. A tu Czesiu dał impuls drużynie, że on nie nazywa się Brzęczek tylko Michniewicz i
@irmscherqp: plus do tego przyznał się do błędów i stwierdził, że rozpoczął by mecz innymi zawodnikami, co samo w sobie jest szokiem, że ja #!$%@?. Brzęczek szedł w zaparte i mówił, że wszystko jest cudownie nawet jak jego drużyna dostawała w czapkę, a piłkarze nawet nie pierdli przy rywalu. Nawałka zaczynał lać wode rzucać jakimiś truizmami i tak naprawdę nie było wiadomo co odpowiedział, a Janas kazałby #!$%@?ć za takie pytanie
@wscieklybyk: zgadzam się z tobą. Wyłączyłem wczoraj po 5 minutach, przez ich gadanie + jak zwykle dzwoniących sebiksów z IQ równym 10. Jak Brzeczka Boniek powołał, to bronili jak tylko się da. "Z Nawałką nikt nie wierzył a trafił", wyciągali jakieś gówno warte argumenty, typu Polak, że srebrny medalista itp. Teraz już po pierwszym meczu widać, że mimo że od początku gra się nie kleiła, to bramki strzeliliśmy po składnych akcjach,
@wscieklybyk: jesteś jak typowa p0lka która na widok erazmusa ma mokro w gaciach, sousa to żaden trener podobnie jak buzzer (tego to chociaż wyniki broniły), jak sie przegrywa 2-0 to oczywista sprawa ze sie wpuszcza ofensywnych graczy i nie trzeba do tego zadnego mourinho czy sousy nawet z a-klasy trener by tak postapil. tylko dzieki lewemu i fartowi zesmy nie #!$%@? tego meczu
@wscieklybyk: ulaniec stanowski jak zwykle kompromitacja za kompromitacja. I te jego 3/10 oceny sousy tylko dlatego ze zrobił zmiany x #!$%@? D. Po pierwsze, co można stwierdzić po tym meczu, to to, ze w końcu od czasów Leo przyszedł pierwszy selekcjoner, który w ogóle ma jakiś pomysł taktyczny i taki, który w ogóle jakakolwiek taktykę stosuje, poza obrona Częstochowy i laga na polowe rywala, ok ewentualnie nawalka czasem w swojej WYBITNEJ