Wpis z mikrobloga

Długo nie musiałem czekać na spełnienie się moich prognoz odnośnie nowego trenera z zagranicy a zachowaniu pseudo dziennikarzy sportowych.
Trenerem zostaje osoba nie umoczona w polskie gówno piłkarskie, gierki menadżerskie, przyjaźnie menadżerów z "mejwenami", wpływy różnych osób. Więc już po pierwszym meczu zaczyna się szczucie na trenera ze wszystkich stron - byli piłkarze, pseudo dziennikarze etc.
Jadą równo z trenerem, który jak się okazuje ma takiego nosa, że wpuszcza dwóch piłkarzy i obaj po zmianie strzelają dwie bramki w ciągu minuty. Reaguje żywo na to co dzieje się na boisku, wymienia słabe ogniwa. Jak w takich sytuacjach zachowywał się wuja jeszcze pamiętamy.
No ale trener Sousa nie będzie powoływał piłkarzy za jakimi lobbują gównodziennikarze (Kapustka) więc trzeba z nim jechać.
To samo było z Benhakerem - osoba nie umoczona w polskie gówno piłkarskie musi zostać zniszczona i zaszczuta.
Mam nadzieję, że kibice nie dadzą sobą manipulować i cała ta nagonka obróci się przeciwko nim.
#pilkanozna #mecz #reprezentacja #kanalsportowy
Pobierz
źródło: comment_1616753721octEm59HUEDAtHsHg8m9Op.jpg
  • 79
Jadą równo z trenerem, który jak się okazuje ma takiego nosa, że wpuszcza dwóch piłkarzy i obaj po zmianie strzelają dwie bramki w ciągu minuty.


@wscieklybyk: Jakby miał nosa to graliby od p0czatku. Ewidentny bład trenera, który kreatywnych piłkarzy zdolnych do rozbijania obrony Węgrów trzyma przez wiekszośc czasu na ławce.
@zouloutchaing: #!$%@?ć Kapustke, co w składzie robią #!$%@? piłkarze Pogoni? Ja też nie jestem fanem talentu Kapustki, ale jest w formie, ma liczby, jest kluczowym piłkarzem mistrza Polski, obecnego i przyszłego, bo chyba nie sądzisz, że Portowcy coś zdziałają?
W kadrze znowu promowani są piłkarze dla dobra jakiegoś klubu, czy manago, a ludzie cieszą sie, bo to nie są legioniści.
Śmieszne jest to, że żadnemu kibicowi w Polsce nie zależy na
Stanowski: 19 lat w zawodzie, a zaczynał w wieku 14 lat

Pol: 27 lat w zawodzie

Smokowski: 26 lat w zawodzie


@4kroki: a co to w ogóle jest za argument kto ile pracuje? XDXD

widzę sroga komuna w głowie i myśl typowa w polskiej budżetowce

wazne jest kto jak ten czas wykorzystuje a nie ile lat przepracuje, możesz cale zycie kopać rowy a to nie znaczy ze będziesz dobrze to robił
@rozjuszony_przecinek: Masz czelność podważać autorytet jego idoli? Jak śmiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°). Stanoski najlepszy bo ma heheszkowe weszło, a Kowal hehe #!$%@?. Sebiksy bronią tych znafcuf bo dzwonią do hejt parku i myślą że są ważni bo rozmawiają z tymi mejwenami, beka z nich. Stan kadry z Paczulem, Rokim czy Olkim był kilkanaście poziomów wyżej niż to #!$%@? januszy, ale oczywiście rada wielkich musiała ich zdjąć
@irmscherqp: kolejny plus to to, że piłkarze którzy weszli na boisko w trakcie gry po meczu sami powiedzieli ze dostali od trenera konkretne wytyczne co mają robić, a nie slawne "arek próbuj".

Jak dla mnie Sousa jak najbardziej na +. Polskiej myśli szkoleniowej to już się #!$%@? oglądać nie dało, ostatnie mecze które oglądałem z przyjemnością to były z Nawałką, ale tylko dlatego że w formie było tacy piłkarze jak Kuba,
@wscieklybyk: no a na weszło piszą, ze byli w stanie po 45 min jechac do Brzeczka z kwiatami xdd
stracili kozła ofiarnego, na którym można było pisać te gównoartykuły, to teraz będą atakować Souse o wszystko. Wiadomo gdyby selekcjonerem był jakiś kumpel Borka typu Michniewicz, to byśmy czytali te wszystkie zachwyty, tylko prawda jest taka, ze kazdy polski trener jest tak #!$%@?, ze nawet nie ogarniałby co sie dzieje na boisku
Więc już po pierwszym meczu zaczyna się szczucie na trenera ze wszystkich stron - byli piłkarze, pseudo dziennikarze etc.

Jadą równo z trenerem, który jak się okazuje ma takiego nosa


@wscieklybyk: Niby kto? XD
@wscieklybyk:

nie umoczona w polskie gówno piłkarskie, gierki menadżerskie, przyjaźnie menadżerów z "mejwenami"

przecież to bzdura, koleś w poprzednim klubie nakręcił z menadżerem tak, że wyleciał i nie mógł znaleźć żadnej pracy, kręci dalej, powołując tych z Pogoni
@4kroki debila zabolalo. I czego mnie wyzywasz dzbanie? widocznie o dziennikarstwie masz tyle pojęcia co o kopaniu rowów.

jak ktoś wyżej napisał że Seba dzwoni do hejt parku i myśli że są ważni bo rozmawiają z pseudo mejwenami. Beka z ciebie.
Wracaj seba na taśmę. Przerwa się kończy. mogłeś napić się herbaty a tak straciłeś czas na wylew którego nikogo nie interesuje. naura frustracie