Wpis z mikrobloga

#wykopparty #poznanskiewykopparty #oswiadczenie #podsumowanie

A też podsumuję! To było moje pierwsze WP, ale było spoko. Po zjedzeniu torilli, wpadłem koło 20, już było głośno. Zaraz po mnie przyszedł sam szef @m__b, więc przyszedłem w sam raz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobra miejscówka do gadania, dobra pizza (dzięki @kamdz za tą z salami! :D), duuużo darmowego piwa, ale chyba ze 3 i tak kupiłem. Fajne konkursy, wporzo ludzie, super atmosfera! Moja dziewczyna #bezkonta nie wiedziała za bardzo o co chodzi, ale potem po kilku piwach już chyba nie było problemów :D Wyszedłem nie pamietam kiedy, ale koło 2, potem jeszcze z buta 8,5km w deszczu, wietrze, między polami, ale dotarłem :D I koło 4 już smacznie spałem.

Mimo, że kufel ciągle był pełny, kaca nie było, więc spoko :D

Pozdrawiam:

Szefa m_b, którego jako pierwszego przedstawiłem mej lubej, @gorzka, którą poznałem też gdzies na początku i robiła fotki, @nowik'a "TVN kłamie!", @emil-tv: super gość, fajnie że wpadłeś, i nawet rozdawałes sławne ze swoich filmików kamizelki, @maciejkiner oraz @Elfik32 ztj. a_s, za organizację, @koko_jest_spoko, @Tunia, @Matig19900 oraz jeszcze kolega z mojej lewej, ale nie pamiętam nicku, za towarzystwo przy stoliku, @TheMan, @RozowaSkarpetka i innych z odosobnionego stolika, wybaczcie zbite szklanki i wylane piwa! Nie wiedziałem, że taka ze mnie niezdara :D, @truskawkow "no, coś tam Cię kojarzę" czy jakoś tak :P, @SiekYersky, którego miałem przyjemność poznać już przed wyjściem, pozdrawiam równiez naszego koksa @kamdz, za koks fotki i wymianę pizzy, i ogólnie wszystkich, których nie wymieniłem, ale na pewno bym chciał, tylko, że nie pamiętam nicków! (w ogóle jestem w szkou, że tyle pamiętam :D A i pana fotografa bez konta :D Czekam na zdjęcia!A i jeszcze moją dziewczynę #bezkonta, która zechciała mi towarzyszyć w tym wydarzeniu :D

Kto nie był niech żałuje, chociaz jakby przyszli wszyscy zapisani, to byśmy się nie zmieścili w tym lokaliku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam, @majas!

EDIT: Bylo naprawdę zajebiście :D Wiedzcie, że tam po drugiej stronie siedzą naprawdę fajni ludzie :) I różowe paski nie są oszukane!
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majas: Z tych zdjęć, to pamiętam tylko, że zostałem wciśnięty pomiędzy elfika, Michała i Macieja :p

Musiałbym zobaczyć twarz, żeby sobie przypomnieć. Wybacz, ale za dużo nowych osób wczoraj było ;)
  • Odpowiedz