Wpis z mikrobloga

@Benq20: ogólnie z tym nazewnictwem jest spory problem który spowodował właśnie lift. Przez bardzo dużą zmianę bryły sporo ludzi uznało, że to już nowy model jest podczas gdy to był po prostu nadal model pierwszej generacji ale bardzo mocno poprawiony. Stąd moje pytanie gdyż 2007 to jest właśnie przełom i albo można dostać to co masz na sprzedaż albo ten nowszy egzemplarz w innej budzie.
@Benq20: Teraz to nie Janusze są zmorą a handlarze, przyjeżdżają że niby prywatnie itp oglądają, jeżdżą tracą człowieka czas a po godzinie ci proponują zamiast 4k to 2 tysiące i wmawiają że nikt nie da ci więcej i wyciągają gotówkę. Sprzedawałem ostatnio i coś na ten temat wiem XD
@droid43210: tak, właśnie miałem też ich głównie na myśli. Wiadomo że w starym samochodzie zawsze coś będzie nie tak, to jakaś listwa to gdzieś przetarcie. Potem ŁO PANIE MALOWANIE CAŁY BOK. no #!$%@? kto w aucie za 5k bedzie się bawił w malowanie całego boku xD. I wycenia na jakieś śmieszne pieniądze, za którymś razem ktoś przyjedzie normalny i weźmie z pocałowaniem ręki ale już mnie telepie na gadki z handlarzami.