Wpis z mikrobloga

IT'S OVER. ŚWIAT SIĘ KOŃCZY. P00LKA GRYMASI NA CHADA

OTO ON. JORGE DEL RIO ROMERO. CHAD 9,5/10
- 1,85m
- sylwetka niczym mistyczny Herakles
- symetryczna twarz
- ostra linia żuchwy
- szeroka szczęka
- uwydatnione kości policzkowe
- cera jak pupa niemowlaka
- spojrzenie łowcy
- duże usta
- perfekcyjna linia włosów. zero oznak zakoli

Wizualny Adonis wśród mężczyzn.
Nic bardziej mylnego.

Hola Hola! Dla hipergamicznej p00lki @Agatk to za mało!!!!!
Ona określa tego pół-Boga mianem > "zwykły wyglądający dobrze koleś"

Porzućcie wszelką nadzieję. Żaden looksmaxing, żadne uderzenie pięścią w stół. Możecie stanąć na głowie, wydać fortunę na poprawę swojego wyglądu, dać z siebie 120%, ale dla typowej p00lskiej witaminki możecie się stać co najwyżej "zwykłym kolesiem"

Pobierz rales - IT'S OVER. ŚWIAT SIĘ KOŃCZY. P00LKA GRYMASI NA CHADA

OTO ON. JORGE DEL RIO...
źródło: comment_1616583701OF5JZNUFkOhMQNbkkePD5G.jpg
  • 78
@TypowyZakolak: nie mam dużo wyższego bf ;) jest na pewno wyższy ale mój bf szacuje na 12% jakoś tylko że się i tak ulałem przez zime teraz trochę redukuje, i mam 17 lat więc mój prime time możliwości fizycznych i budowania masy jeszcze przede mną więc się o to nie martwię. I jeszcze jedno, jest #!$%@? trudne jeśli masz #!$%@? geny do budowania muskulatury ;) tylko wtedy, ktoś z przeciętnymi predespozycjami
@rales:

185 to średniak, teraz już wysoki to od 190 dopiero

po zdjęciu które wstawił @eloelowalewiadro: widać że zaniedbany, słaba sylwetka

niesymetryczne brwi

żuchwa i kości policzkowe słabe, nie wystają poza obrys twarzy, nie są szersze niż czoło

słaby zarost

widać już początki zakoli

Niestety ten facet jest za brzydki żeby się podobać kobietom w polsce, taki średniak, no może trochę więcej niż średni ale szału nie robi na polkach,
@eloelowalewiadro: no wiesz, patrząc na ludzi 20-30 to jakoś nie widać takich osób jak ze zdjęcia. Większość nie zniechęca się przez lenistwo, tylko przez brak postępów, a postępów brak przez #!$%@? geny głównie. Do kulturystyki nadaje się mały % ludzi, reszta zalewa się tłuszczem albo nie potrafi przekroczyć 75% masy ciała na klatę. Tak więc korzystaj, jesli masz takie dobre geny ( ͡° ͜ʖ ͡°)