Wpis z mikrobloga

IT'S OVER. ŚWIAT SIĘ KOŃCZY. P00LKA GRYMASI NA CHADA

OTO ON. JORGE DEL RIO ROMERO. CHAD 9,5/10
- 1,85m
- sylwetka niczym mistyczny Herakles
- symetryczna twarz
- ostra linia żuchwy
- szeroka szczęka
- uwydatnione kości policzkowe
- cera jak pupa niemowlaka
- spojrzenie łowcy
- duże usta
- perfekcyjna linia włosów. zero oznak zakoli

Wizualny Adonis wśród mężczyzn.
Nic bardziej mylnego.

Hola Hola! Dla hipergamicznej p00lki @Agatk to za mało!!!!!
Ona określa tego pół-Boga mianem > "zwykły wyglądający dobrze koleś"

Porzućcie wszelką nadzieję. Żaden looksmaxing, żadne uderzenie pięścią w stół. Możecie stanąć na głowie, wydać fortunę na poprawę swojego wyglądu, dać z siebie 120%, ale dla typowej p00lskiej witaminki możecie się stać co najwyżej "zwykłym kolesiem"

rales - IT'S OVER. ŚWIAT SIĘ KOŃCZY. P00LKA GRYMASI NA CHADA

OTO ON. JORGE DEL RIO...

źródło: comment_1616583701OF5JZNUFkOhMQNbkkePD5G.jpg

Pobierz
  • 78
@rales: one tylko tak piszą widząc chada w necie, tak samo jak przegrywy widząc dobre dupy na tagu nsfw, piszą że średnia, że cycki nie takie, że biodra za szerokie, że ulana. i jedni i drudzy prawdopodobnie są szczerzy kiedy to piszą, ale perspektywa się zmienia jak ta „średnia” laska tudzież „zwykły koleś” na domuwce zrobi fuck me look, poświęci dekoltem/bicepsem i okaże zainteresowanie, wtedy instant zakochanko
@rales: komentarz ' zwykły koleś ' to pewnie ten mój, oczywiście odnosił sie do typa z tematu - "Adriana", ten komentarz ze zdjęciem "Chada" został wstawiony później, dziewczyna pisząca o "zwykłym dobrze wyglądającym kolesiu " odpowiada typowi wyżej, który zapewne odosi sie do mojego. Na pewno nie odnosi się do tego ze zdjęciem przystojniaka bo nijak to nie pasuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rales: mi się nie podoba xd może to przez proporcje czy coś. Ma jakąś wielką głowę i malutką twarz. Niewielkie odstępy miedzy ustami, nosem i oczami. Jakoś nieproporcjonalnie to wygląda.