Wpis z mikrobloga

Oddam w dobre ręcę młodziutkie sadzonki ostrych papryczek - jest to miks odmian które były w zestawie degustacyjnym od #chillizgobim. Wykiełkowało mi za dużo nasion i nie mam co ze wszystkimi zrobić - a wyrzucić szkoda. Ze względu na temperaturę nie będę ich wysyłać, więc jeśli ktoś z #warszawa lub okolic miałby ochotę zgarnąć je z Tarchomina, to są do odbioru możliwie jak najszybciej.

#oddam #ogrodnictwo #papryczki #chilli
Guta - Oddam w dobre ręcę młodziutkie sadzonki ostrych papryczek - jest to miks odmia...

źródło: comment_1616576049blCDieHJFfjGmZkOZ5VuSs.jpg

Pobierz
  • 6
@BulgarskiTaboret: ja za jakiś czas będę mieć do oddania Jalapeno, Cayenne, habanero chocolate I limon bo jako nowicjusz posialam za dużo i mam teraz 130 sadzonek. Na razie się mieszczą, ale są w kubeczkach 200ml. Warszawa Bielany jak coś
@kaacha666: Dziękuję. Ogólnie bardzo chętnie przygarnę jeśli będę miał miejsce :) Wziąłem już trochę sadzonek od Guty, a to cudo potrzebuje sporych doniczek jak podrośnie. Tak się składa, że obecnie mieszkamy w kawalerce, a moja dziewczyna od jakiegoś czasu stała się florystką i już zagospodarowała sporo kwiatkowych płaszczyzn :D