Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@merciless85: od kiedy Kulik jest prezydentem i rada jest mniej pisowska to MO stało się konkretnym ściekiem. Już wcześniej mieli clickbaity i słabe artykuły ale od kiedy przestali być medium opozycyjnym to zaczęło się wylewać z tamtąd to samo co kiedyś z eostoleka. Pl
  • Odpowiedz
@Alpha_Male: rozumiem to jako ciekawostkę, a nie brejking news na czerwono. O balonie nad miastem było kilka artykułów( ͡° ͜ʖ ͡°).
@kornfan: Prawda. MO jest dla władz miasta jak TVP dla rządu.
@mun88: Ja w samej Ostrołęce nie mieszkam i w sumie zarabiam tyle, że nie opłaca mi się emigrować, a i Mazury blisko wiec mi Kurpie pasują( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
województwo mazowieckie poza aglomeracją warszawską z roku na rok popada w coraz głębszą prowincję. Powinien być podział


@Lolenson1888: już chciałem się kłócić ale przeczytałem jeszcze raz i zobaczyłem że wskazujesz całą aglomerację a nie samo miasto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
aglomeracja warszawska powinna zostać enklawą Polski A i całą A jako landy do Niemiec, B oddać Białorusi
  • Odpowiedz
@Alpha_Male:

akurat ten śmigłowiec przycinający drzewa wzbudziłby też zainteresowanie w Krakowie, Warszawie, a pewnie i w Berlinie i Londynie :)


Taka przycinka jest już powszechna nawet w podkarpackim.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lolenson1888: @Deska_o0: podział nie jest złym pomysłem. Ale podział według PiSu już tak. Miastem wojewódzkim ma zostać Radom, coś z administracji zgarną też Płock i Siedlice. Dla Ostrołęki nic dobre z tego nie będzie. Już lepiej jakby ten rejon trafił do podlaskiego
  • Odpowiedz