Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mam potrzeby bycia w związku. Dotychczas słyszałam, że z wiekiem zamienię zdanie. Tymczasem mam 27 lat i nigdy nie miałam chłopaka. Nie przeraża mnie perspektywa spędzenia całego życia solo. Wolny czas najchętniej spędzam w domu i dobrze mi z tym. Czy ktoś z was ma podobnie?
#zwiazki #milosc #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #605a119a01f7d2000aaf9b94
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 17
MętnaMurzynka: Też tak miałem. Do czasu. Wybiło mi chyba 28 czy tam 29 lat i nagle chciałem mieć rodzinę, dzieci. Trzeba było to odkręcać. Widzisz, może też tak masz, że wydaje ci się, że jesteś młoda i wszystko przed tobą i o tym nie myślisz...ale nagle ci się przestawi, że czas nie stoi w miejscu. Rodzice coraz starsi już na emeryturach i dociera do ciebie upływ czasu, że wkrótce będziesz sam.
@AnonimoweMirkoWyznania: Wydaje mi się, że sporo osób lubi najbardziej spędzać czas w domu (w tym ja) niezależnie od tego czy są sami czy z kimś. Często te opisy na portalach randkowych typu podróżowanie to pic na wodę żeby podnieść swoją atrakcyjność (wydawać się ciekawszą osobą) i taka osoba jeździ maks raz na rok na jakieś wakacje. Odnośnie związków miałem podobne odczucia jak Ty, ale byłem w kilku związkach z długimi przerwami,