Wpis z mikrobloga

@Zielonykubek: Przecież on odrazu po wygraniu wyborów poleciał na wypoczynek do Juraty, siedział tam prawie do końca sierpnia, z przerwami na przyjęciu nominację ministrów. Od Października do Lutego co tydzień na weekend lata do Krakowa do przyjaciół i rodziny, bo w Warszawie źle sie czuję. Dlaszą historie z zimowymi feriami wszyscy znają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
osobiście uważam, że taka okładka to chamstwo, nie popieram prezydenta, ale gdy opiniotwórczy tygodnik posuwa się do nagłówków rodem z tabloidów, stanę w obronie prezydenta


@Zielonykubek: przestań #!$%@?ć pisiorze, żaden normalny człowiek nigdy nie stanie w obronie jakiejkolwiek padliny z Podłej Zmiany.
  • Odpowiedz
@AShans: Ja się, szczerze mówiąc, ostatnio zmęczyłam czytaniem "Polityki". Choć ceniłam ich szczególnie za artykuły i reportaże społeczne (np. przedstawienie sytuacji dzieciaków zamkniętych w domu w czasie nauki zdalnej), to jednak całe te "raporty z pandemii", "mija czterdziesty szósty tydzień z COVID-19" itd. wprawiały mnie tylko w jeden wielki marazm. Oczywiście nie mówię, że należy przemilczeć koronawirusa, ale z ciekawości sięgnęłam teraz na kupkę z "Politykami", wyjęłam losowy numer (nr
  • Odpowiedz
@austra: Rozumiem twoje odczucia oraz marazm, o którym piszesz, bo to wszystko trwa już właściwie przeszło rok. Dodatkowo - przytłaczające raporty medialne pozwalają się mentalnie zatracić i potęgują poczucie oblężenia.

Z drugiej strony jednak, jest to wydarzenie tak bardzo bezprecedensowe, że te 1,5 roku pandemii będziemy wspominać i o nich opowiadać do końca życia. Maski i obostrzenia będą takim brakiem octu na półkach naszego pokolenia. Przypominanie sobie o skali tego
  • Odpowiedz