Wpis z mikrobloga

@BillyGugu tak, tylko że jak coś nadjedzie z przecieka, a droga jest wąska to typ z wpisu wyląduje w rowie. Już lepiej dać w palnik, niż mieć skasowane auto albo uszczerbek na zdrowiu
@Mintaa jak ktoś mi wymusi to włączam kamerkę i wysyłam na pały. Jak wymusi i mi uszkodzi auto to dzwonię na policję od razu. Jak ktoś mi wymusi, uszkodzi i ucieka to doganiam i wtedy leje po pysku
@kogut_20: nie rozumiesz, jak ktos chce Cie wyprzedzic to masz mu to umozliwic. Ciebie gunwo obchodzi to, ze jest zakaz. To on wyprzedza. Jak co jedzie z naprzeciwka to naturalnym i koniecznym odruchem jest przyhamowanie.
Gosc wyprzedza to nie dajesz w #!$%@? jak op, zeby dac (tfu) nauczke drugiemu
@BillyGugu nie mam mu umożliwić xD mam mu nie utrudniać, ale z samego założenia manewru to on ma być szybszy. Musi jechać z prędkością większą od mojej w granicach obowiązujego ograniczenia prędkości. Nikt nie będzie zwalniał, żeby jakiś pajac sobie złamał przepisy.
@kogut_20: Ej plebsie, wróć do szkoły i poproś nastolatków żeby wytłumaczyli ci co to jest czytanie ze zrozumieniem. Wziąłeś pół zdania z postu, a drugie pół sobie wymyśliłeś i teraz toczysz piane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kogut_20: a ty umiesz czytac? Przyspieszanie gdy on zaczyna manewr=utrudnianie. Jechanie z jednostajna predkoscia=umozliwienie, brak utrudniania wykonania manewru.

Musi jechać z prędkością większą od mojej w granicach obowiązujego ograniczenia prędkości


@kogut_20: xD kolejna sprawa, ktora ciebie nie powinna interesowac to z jaka predkoscia on jedzie panie szeryf i tutaj kolejny odnosnik- skoro szykuje sie do manewru wyprzedzania to oczywiscie, ze bedzie mial wieksza predkosc od ciebie

Nikt nie będzie zwalniał,
tak, tylko że jak coś nadjedzie z przecieka, a droga jest wąska to typ z wpisu wyląduje w rowie. Już lepiej dać w palnik, niż mieć skasowane auto albo uszczerbek na zdrowiu


@kogut_20: to może jak widzisz że ktoś na zakazie wyprzedza a jedziesz z naprzeciwka to nie zjeżdżasz na prawo żeby się zmieścić tylko idziesz mu na czołówkę i zmuszasz do zjazdu w rów?

Nie możesz przyspieszać gdy ktoś Cię
Przyspieszanie gdy on zaczyna manewr=utrudnianie


@BillyGugu: co za bzdura xD przecież nie muszę patrzeć w lusterka przy przyspieszaniu, szczególnie jak mam jeszcze znak zakaz wyprzedzania, przecież to łba by mi nie przyszło, że ktoś jest samobójcą.

oczywiscie, ze bedzie mial wieksza predkosc od ciebie


@BillyGugu: no to niech ma, ale nie na zakazie

czyli jak ktos jest w trakvie manewru i ktos bedzie jechal z drugiej strony to jedziesz twardo