Wpis z mikrobloga

@Czarna_ksiazka: nie widzę tu nic januszowego. Skoro ktoś łamie przepisy i jest bezkarny to czemu ja tego nie mogę? Albo wszyscy przestrzegają prawa, albo nikt. Po to jest prawo, żeby każdy je respektował, a nie jakaś część społeczeństwa.
ale ty jesteś dzbanem XD


@kogut_20: uzasadnij.

on, bo wyprzedzał w miejscu niedozwolonym.


@kogut_20: to teraz tak, on wyprzedza w miejscu niedozwolonym, ty w niego specjalnie uderzasz, i co jego wina bo nikt Ci nie udowodni ze to ty?

A ja jestem w stanie udowodnić, że on wyprzedzał na zakazie.


@kogut_20: a on pokazuje nagranie z kamery i jesteś winny już nie wykroczenia a przestępstwa bo wprowadziłeś policjantów w
@Czarna_ksiazka: to ty nie umiesz czytać. Powtarzam, prawo jest dla wszystkich albo dla nikogo.

on wyprzedza w miejscu niedozwolonym, ty w niego specjalnie uderzasz, i co jego wina bo nikt Ci nie udowodni ze to ty?


@aarahon: jak od tyłu to nie, bo wyjdzie, że złamałem ten sam przepis.

a on pokazuje nagranie z kamery


@aarahon: tak, on pokazuje nagranie z kamery żeby tym bardziej dostać mandat za wyprzedzanie
tak, on pokazuje nagranie z kamery żeby tym bardziej dostać mandat za wyprzedzanie na zakazie xD zastanów się. Po co ma pokazywać dowód na swoje łamanie prawa?


@kogut_20: on dostanie mandat za wyprzedzanie na zakręcie, Ty mandat za przyspieszanie i odbiorą Ci prawo jazdy za próbę doprowadzenia do kolizji. Ja tam bym chętnie zapłacił za to by wyeliminować pirata drogowego z ruchu.

jesteś żenujący, wrzucam cię na czarną


@kogut_20: bo