Wpis z mikrobloga

przecież nie muszę patrzeć w lusterka przy przyspieszaniu,


@kogut_20: ależ oczywiście, że musisz

szczególnie jak mam jeszcze znak zakaz wyprzedzania, przecież to łba by mi nie przyszło, że ktoś jest samobójcą.


wtedy nie musisz (chociaż i tak warto), ale nie o tym był tamten post
  • Odpowiedz
co za bzdura xD przecież nie muszę patrzeć w lusterka przy przyspieszaniu, szczególnie jak mam jeszcze znak zakaz wyprzedzania, przecież to łba by mi nie przyszło, że ktoś jest samobójcą.


@kogut_20: masz nie zwiększać prędkości gdy jesteś wyprzedzany, tyle.

Prawo o Ruchu Drogowym
  • Odpowiedz
@Czarna_ksiazka: fajnie, czyli nie muszę patrzeć w lusterka przy przyspieszaniu. Czyli robisz fikołki pod swoją tezę, że mam mieć w dupę łamanie prawa, a jak przy okazji zginę albo coś mi się stanie no to trudno xD
  • Odpowiedz
co w takim razie oznacza zakaz wyprzedzania?


@kogut_20: Że wyprzedzając w tym miejscu łamiesz zakaz wyprzedzania?

moze #!$%@? wszystkie zakazy na śmietnik?
  • Odpowiedz
fajnie, czyli nie muszę patrzeć w lusterka przy przyspieszaniu.

@kogut_20: tak, dokładnie, nie musisz. Najlepiej zamknij oczy i do przodu też nie patrz.

Przepisy nie określają co masz obserwować, tylko jak masz się zachować. A wiedzieć masz wszystko, żeby podjąć dobrą decyzję xD
  • Odpowiedz
@aarahon: do rozumu? A przemawianie do rozumu osobie, która wyprzedza na zakazie? Oczywistym jest, że w razie wypadku wina i tak będzie wyprzedzającego, bo wyprzedza na zakazie.
  • Odpowiedz
A przemawianie do rozumu osobie, która wyprzedza na zakazie?


@kogut_20: uniemożliwienie mu wyprzedzenia i dodatkowe niebezpieczeństwo dla wszystkich innych z powodu Twojego przyspieszania dadzą mu do rozumu, nigdy już tego nie powtórzy, panie szeryfie xD

Oczywistym jest, że w razie wypadku wina i tak będzie wyprzedzającego, bo wyprzedza na zakazie.


@kogut_20: Winny jest ten który kolizję spowodował. Jeśli uniemożliwisz powrót temu kierującemu na swój pas to kto jest
  • Odpowiedz
@aarahon: ale ty jesteś dzbanem XD

Winny jest ten który kolizję spowodował. Jeśli uniemożliwisz powrót temu kierującemu na swój pas to kto jest winny?


@aarahon: on, bo wyprzedzał w miejscu niedozwolonym. Jak mi udowodni, że przyspieszyłem? A ja jestem w stanie udowodnić, że on wyprzedzał na zakazie.
  • Odpowiedz
na zakazie nikogo się wyprzedza, nawet rowerzysty emeryta

@kogut_20: zgadzam się

Jak mi udowodni, że przyspieszyłem? A ja jestem w stanie udowodnić, że on wyprzedzał na zakazie.

On złamat przepis, tak samo jak ty, to wcale nie umniejsza twojej winy.
  • Odpowiedz