Wpis z mikrobloga

@bruuh: Tutaj akurat się mylisz jest bardzo duża ilość starszych graczy. Dodatkowo minecraft ma bardzo rozwiniętą scene moderską + posiada jedne z największych serwerów społecznościowych np hypixel.com gdzie peak był chyba 160k osób. Do takich rzeczy raczej potrzeba umiejętności.

@becvvv: To nie bug. Dodatkowo znalezienie diamentów w mc nie jest czymś trudnym. Dość duża część graczy mc gra na serwerach gdzie nawet nie trzeba kopać gdyż są to tryby typu
@bruuh: No i cały czas ci tłumacze, że to nie prawda. To jest jakiś pierdzielony mit, że w mc czy fortnite gra morze dzieci. To samo było mówione w kwestii tibii czy metina. Teraz w metina grają sami wyjadacze, którzy #!$%@?ą swoje pensje z januszexów( ͡° ͜ʖ ͡°). Oczywiście w mc gra bardzo dużo dzieci ale porównując pierwsza fale popularności mc do tej co mamy teraz to
Oczywiście w mc gra bardzo dużo dzieci ale porównując pierwsza fale popularności mc do tej co mamy teraz to podejrzewam, że średnia wieku z 12 do 16 podskoczyła (przynajmniej w polsce na największych serwerach). Więc według mnie twierdzenie, że w mc gra morze kidosów jest błędnym twierdzeniem.


@KalashnikovMirasnikov: Grałem w MC jak byłem 'kidosem' jakoś w okolicach MC późnej alfy albo wczesnej bety (no, pamiętam naprawdę sporo :V).
Dalej lubię sobie