Wpis z mikrobloga

  • 75
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wojskowy-onanista1: sama napisałaś, że się wstydziłaś swoich kompleksów i dopiero wysłanie zdjęć Ci pomogło przestać się wstydzić xD Ergo nie radziłaś sobie z kompleksami.

Tak, mam problem z czytaniem osób, które same sobie zaprzeczają. Jak zauważyłaś, jestem zero-jedynkowy, czyli kieruję się logiką.
  • Odpowiedz
@dzbanerski:

sama napisałaś, że się wstydziłaś swoich kompleksów i dopiero wysłanie zdjęć Ci pomogło przestać się wstydzić xD Ergo nie radziłaś sobie z kompleksami.


Nie jesteś zbyt dobry w logikę, co? Boże
  • Odpowiedz
@Shatter: Bo to na dupie ma pryszcze? Po co wspominasz w ogóle na wykopie o swoim ibs, skoro też sam mówisz, że się wstydzisz, miras?

@dzbanerski:

Może lepiej byłoby jednak skorzystać z pomocy psychologa, zwłaszcza że wysłanie zdjęcia nie rozwiązało problemu.


Przykro mi, ale powinieneś poszukać pomocy polonisty, który pomoże ci z nauką czytania ze zrozumieniem (,)
  • Odpowiedz
  • 1
@rodzer1223 Dlatego nic z tym nie zrobiła pomimo że dostała już kiedyś remedium

@trejn przecież masz informacje ze nie wykupiła masci bo jej rodzina byla biedna Dla ciebie to heheszki a nawet nie wiesz ile kosztuje pozbywanie sie blizn potradzikowych (bo leki kosztują), leczenie ortodontyczne, chirurg ortopeda i rehabilitant przy zwyrodnieniach kregosłupa i stóp, wycinanie powi ekszajacych się znamion, kiedy te już urosną itd... znam przypadek gdzie rodzice odmowili dziecku
  • Odpowiedz
znam przypadek gdzie rodzice odmowili dziecku zakupu preparatu na grzybice paznokci bo kosztował 60 zł i to było za drogo.


@kt13: mam nadzieję, że zgłosiłaś to na policję, bo mamy do czynienia z poważnym zaniedbywaniem obowiązków rodzicielskich, skutkującym zagrożeniem dla zdrowia dziecka.
  • Odpowiedz
@kt13: No nie wykupiła maści ale już jest dorosła. Więc co ty za farmazony chcesz mi sprzedać, zamiast płakać że ma brzydką dupe niech sobie kupi tą za trzy dychy, tworzenie problemu który nie istnieję przez swój literalny brak higieny a potem próba jego usprawiedliwiania.

znam przypadek gdzie rodzice odmowili dziecku zakupu preparatu na grzybice paznokci bo kosztował 60 zł i to było za drogo.


To nie rodzice tylko podludzie.
  • Odpowiedz