Wpis z mikrobloga

@TatoAktywny
@dominowiak

Tato aktywny ma rację bo mnie kiedyś stara okłamała, że nie leci bajka i po chwili przeczytałem e gazecie, że leci ( matka skwitowała, że nie będzie mogła mnie już okłamywać bo nauczyłem się czytać) i w późniejszym wieku co chwilę miałem w głowie, że jak kłamała o takim czymś to z innymi rzeczami pewnie też kłamie
  • Odpowiedz
W sumei nie wiem po co tłumaczę randomom na wypoku dlaczego GTA V jest niewłaściwe dla 8 latka XD


@dominowiak: raczej nikt nie będzie mówił że GTA V jest dobre dla 8 latka ale mówienie dziecku że wiesz co jest dla niego dobre zaraz po tym jak cię o coś prosi to IMO słabe.

Albo inaczej, ja na pewno wyszedłbym z założenia że
1/ nie jest to dyskusja na telefon
2/
  • Odpowiedz
@RandomowyMirek a jak gościowi wystarczy jak mu tata powie, że mu się nie spodoba i nie drąży tematu? Serio argument jesteś za mały jest lepszy? Uwielbiam takie złote rady, bo przecież wszystkie dzieci pochodzą z jednej matrycy i są jakieś na nie tajne kody, tajemnicze hasła i trzeba je po prostu znać...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@dominowiak: ja się dziwię że ktokolwiek krytykuje cię że dziecku nie pozwalasz, ja się trzymam PEGI w kwestii gier, wiem że to zwykle zawyżone ale też uważam że GTA to nie gra dla ośmiolatka, jeśli już to najwcześniej 13-14 lat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Wykopki już wydali wyrok że dziecko będzie upośledzone do 18 roku życia bo w gta nie pograło xd jak miałem 8 lat to w wesołą szkołę się pykało albo w nesówki, gdzie poziom realizmu jest -10 w porównaniu do gta, jak miałem 12 to pierwsze gta vc wjechało, i dostałem #!$%@? jak starzy zobaczyli że w grze są rozmowy o dziwkach, #!$%@? i samochód się buja w uliczce z odgłosami, a wykopki
  • Odpowiedz
ja się trzymam PEGI w kwestii gier, wiem że to zwykle zawyżone ale też uważam że GTA to nie gra dla ośmiolatka, jeśli już to najwcześniej 13-14 lat.


@dildo-vaggins: tak, ja to już testowałem na starszym dzbanie, dzisiaj 14 letnim. W końcu zabijanie kazdego napotkanego policjanta w grze się nudzi. XD
Tu nawet nie chodzi o samą przemoc wizualną (okładanie po ryju, czy strzelanie), bo tego w róznej formie jest pełno
  • Odpowiedz
Czy wy #!$%@? serio staracie się wytłumaczyć ojcu 8-letniego dziecka, że granie w GTA jest dla jego syna odpowiednie? xD To że wasi rodzice mieli was w dupie i nie interesowali się co tam robicie "grając w ten kąkuter"


@enzojabol: Czy Ty naprawdę masz problemy z czytaniem? Napisałem wprost, że nie chodzi mi o sam fakt gry w GTA a o użyte sformułowanie.

A ja... Obawiam się, że jak miałem 8
  • Odpowiedz
Napisałeś mu całą litanię czemu mu się nie spodoba zamiast go zainteresować czymś innym. Dzięki za protipy jakim ojcem nie być.
  • Odpowiedz
  • 6
@dominowiak ziomuś ją w tym wieku postala 2 odpalałem, naucz po prostu dziecko, że to fikcja i tyle. Nie doprowadzaj do tego, żeby ukrywało przed tobą co robi
  • Odpowiedz