Wpis z mikrobloga

@dominowiak: ale simpa wychowasz za 10 lat, gościa co się będzie wszystkiego bał, do 8 latka piszesz że tam panowie głośną krzyczą? Gościu 8 lat to już wiek gdzie dzieciak dużo rzeczy rozumie, pewnie młody skończy za 6 lat na wykop peel jako przegryw który się tylko będzie bal że ktoś na niego krzyknie albo źle spojrzy.

Powinieneś dzieciaka przygotować na dorosłe życie, niech wie że krzyczą, niech wie że
  • Odpowiedz
Dlaczego mówisz dziecku, że coś mu się nie spodoba? Kiedyś spróbuje, spodoba mu się i stwierdzi, że ojciec go w #!$%@? robił.


@TatoAktywny: wiem co mu się podoba a co nie, bo go trochę znam. To jest generalnie dziecko chore (miedzy innymi nadwrażliwość słuchowa) i czasami sceny przemocy w Lego Marvel Super Heroes to dla niego za dużo.
W sumei nie wiem po co tłumaczę randomom na wypoku dlaczego GTA
  • Odpowiedz
wiem co mu się podoba a co nie, bo go trochę znam. To jest generalnie dziecko chore (miedzy innymi nadwrażliwość słuchowa) i czasami sceny przemocy w Lego Marvel Super Heroes to dla niego za dużo.

W sumei nie wiem po co tłumaczę randomom na wypoku dlaczego GTA V jest niewłaściwe dla 8 latka XD


@dominowiak: :) Ja doskonale wiem dlaczego jest niewłaściwe :) I absolutnie nie zachęcam do tego, aby
  • Odpowiedz
@dominowiak:

Do 18stki z nim będziesz siedział i latał za nim jak nadopiekuńcza matka olaboga tylko by synek czegoś głośno nie usłyszał? a potem wyjdzie do ludzi i będzie musiał sobie radzić, lepiej nauczyć za młodu ale zrobisz po swojemu. Usiądź z nim, wyłącz głos, pokaż jak się autem jeździ itd itp, wychowaj a nie zabraniaj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 149
@dominowiak: Biedne dziecko. Nie zazdroszczę takiego ojca. 7 letni syn kuzyna gra sobie w San Andreas, a jak ojciec wraca to budują razem mini crossa od podstaw. Włącz mu najlepiej My Little Pony xDDDD
  • Odpowiedz
@dominowiak: Nie wiem na co dokładnie jest dzieciak chory, ale jeśli zagranie w daną grę nie spowoduje uszczerbku na zdrowiu, to niepotrzebnie mówisz, że mu się nie spodoba. Daj mu się samemu przekonać, że nie będzie się podobało. Nie uwierzy Ci na słowo i ciebie będzie obwiniał, że w to nie zagrał. A jak będzie starszy to i tak zagra ;)

PS.
Zapachniało nadopiekuńczością. Wystrzegaj się jej, bo dzieci tego
  • Odpowiedz