Wpis z mikrobloga

@Cyprok #!$%@? do dupy. Molestowanie to tez czesto proba niechcianego flirtu. I to tez jest jako molestowanie. Co ciekawe w pracy codziennie jakies babsko mnie dotyknie, przetrze sie itp. Ale kobiety moga a z drugiej strony leci w statystyke jako molestowanie (tak jestem calkiem przystojny ale nie zaden chad, ogolnie mam wywalone, przyzwyczailem sie ze kleja sie)
  • Odpowiedz
@zuchtomek: no to powiedz jakimi tokami podążąły twoje myśli że wykombinowałeś z tego że kobiety w polsce nie mają żadnych matek, córek, koleżanek i dotyka to tylko je osobiście?
  • Odpowiedz
Kilka postów wcześniej głośno krzyczy że nie ma tylko 2 płci.. Więc pytam się gdzie jest reszta statystyk, czemu osoby z macicami nie są brane pod uwagę w badaniu?? Jawna dyskryminacja osób niebinarnych!!
  • Odpowiedz
@Deska_o0:

no to powiedz jakimi tokami podążąły twoje myśli że wykombinowałeś z tego że kobiety w polsce nie mają żadnych matek, córek, koleżanek i dotyka to tylko je osobiście?


Bo chodzi o osobiste doświadczenia, w tym badaniu jest to bezpośrednio
  • Odpowiedz
@Cyprok masz rację, nie można jej traktować jako małolate postującą bzdury, bo później skończy się tak jak z tym obrazkiem z ziemią bez oceanów. Dla człowieka współczesnego takie grafiki = prawda obiawiona i prawie nikt nie zadaje sobie trudu sprawdzać takie informacje, a przyjmuje je się w ciemno i jej instagram ma właśnie taki cel - indoktrynować leniwe małolaty bzdurami z dupy
  • Odpowiedz
Bo chodzi o osobiste doświadczenia, w tym badaniu jest to bezpośrednio sformułowane.

Liczba kobiet, które doświadczyły gwałtu, odkąd skończyły 15 lat


@Cyprok: dasz w końcu ten link? pytanie do którego się odnosisz (to które mi wkleiłeś w poprzedniej odpowiedzi) brzmi inaczej niż twoja interpretacja
  • Odpowiedz