Wpis z mikrobloga

Skoro 1/4 Polek doznała krzywdy w wyniku gwałtu, to zaczynam powątpiewać, że nie wszyscy mężczyźni tacy są. Może jednak wszyscy albo zdecydowana większość? Pani Martyna pisze, że nie wszyscy (screen w komentarzu), ale te statystki wyglądają poważnie, więc chyba większość mężczyzn jest niebezpieczna.
#bekaztwitterowychjulek #bekazlewactwa
Pobierz Cyprok - Skoro 1/4 Polek doznała krzywdy w wyniku gwałtu, to zaczynam powątpiewać, że...
źródło: comment_1616420662lIAOwm5npn9zDtnx0A2eJF.jpg
  • 129
@tomtom666 zdefiniowalam gwalt kilka komentarzy wczesniej. Nie uwazam tego, za gwalt ale za naruszenie mojego komfortu psychicznego - w sferze seksualnosci, traktuje to wiec jako molestowanie.

Czy lepiej czuc sie ignorowanym, niz niejednokrotnie przerazonym, obawiac sie o swoje bezpieczenstwo, bo tego rodzaju typ lub typy nie daja spokoju pomimo upomnien? No sam odpowiedz
Obie płcie mają swoje problemy, kobiety są podrywane częściej, niż by chciały


CO KURŁA XDDDD
Ludzie, nie wierzcie w te bzdety. Nieporównywalnie więcej kobiet cierpi na niedobór atencji i adoratorów, niż ich nadmiar. Oczywiście czasem jakiejś kobiecie trafi się jakiś niechciany natręt, czasem podrywa nie ten, którego by się chciało. Ale z drugiej strony pamiętajcie, że każdy odrzucony adorator buduje wartość i samoocenę kobiety.

Wyolbrzymianie bycia podrywaną dotyczy zazwyczaj tych brzydszych kobiet
Nie chodzi mi o stanie obok i wpadniecie na kogoś przy hamowaniu. Ale chamskie ocieranie się #!$%@? w spodniach o nogę. Widzę ze deprecjonujesz te sytuacje. Masz prawo. Ale często ofiary takich zachowań czuja się zle. I tez maja do tego prawo.


@magrusia: Nie wiem, nie ocieram się #!$%@? przez spodnie o ludzi w tramwaju, a jeśli już, to przypadkiem.

No a ja się czuję źle, kiedy sąsiad mi dzień dobry
np obcy typ, ze tylko hie hie na tych cycuniach to hie hie koralikow brakuje hue hue.


@kawazrana: Komplement jak komplement. Raczej kobieta powinna się z tego cieszyć. Molestowaniem o wiele bardziej jest chodzenie z cycami na wierzchu (choćby z kawałkiem). Nie wiem, ja nie chodzę z końcówką #!$%@? na wierzchu i ma prawo wydać mi się to prymitywne.
@magrusia: OK może mój błąd, mogłem nie doczytać, nie drążyłem aż tak tych ckliwych opowieści. Zresztą powiedzenie tak do młodej dziewczyny, choć może i cringowe, też nie jest jakimś końcem świata.
Guzik prawda. Powiem wam jak jest. Dla kobiety jakiekolwiek zainteresowanie ze strony nieatrakcyjnego mężczyzny to od razu molestowanie lub gwałt. Powiesz jednej że ma ładny uśmiech, to cię od razu w robicie zgłosi do HRów że molestowanie seksualne. Raz gadałem z jedną z niewielu loch które miały cokolwiek w głowie. I się skończyło, bo wyskoczyła mi taka z płaczem, że ktoś ją klepnął w tyłek w autobusie i że molestowanie. Dzisiaj kobiety
I jednocześnie taka idiotka będzie uważała że kłócenie się z partnerem, niezgadzanie się z nim, odmawianie stosunku itp, rzucanie w faceta rzeczami, robienie awantur przy ludziach czy bicie to nie przemoc. Hipokryzja lvl max