Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego neuropki tak bardzo nie lubią Polaków?
Dlaczego murzyn, który przedawkował narkotyki i groził ciężarnej kobiecie bronią jest dla nich bohaterem?
A taki Janusz pijący żuberka i oglądający skoki narciarskie to wróg publiczny numer jeden?
Życie w Polsce z Polakami to musi byc dla nich katorga.

#4konserwy #neuropa #lewackalogika #bekazlewactwa #kiciochpyta
c.....t - Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego neuropki tak bardzo nie lubią Polaków?
D...

źródło: comment_16164138695DMkSxEYXZlmgPc0ALocDh.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
A taki Janusz pijący żuberka i oglądający skoki narciarskie to wróg publiczny numer jeden?


@crest: tutaj przykład wypowiedzi neuropka o rodakach. Hańba, targowica, polonofobia:

Nie jestem zwolennikiem tego (...) czyli powrotu do rodziny tradycyjno patriarchalnej, z ostrym podziałem zadań między współmałżonków, z niepracującą żoną otoczoną masą dzieci. To nie jest model możliwy do zaproponowania współczesnemu społeczeństwu. Nawiasem mówiąc, szczególnie w Polsce, gdzie co drugi mężczyzna jest mizernym pijaczyną i stawianie na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@crest: To taka pozostałość post-kolonialnego myślenia: samobiczowanie się z powodu przegranego nacjonalizmu. Ubolewam nad tym a argumenty ad robakum świadczą tylko o rozmówcy - i to wcale nie pozytywnie.
  • Odpowiedz
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego neuropki tak bardzo nie lubią Polaków?


@crest: bo śmią śmieć, a koledzy z niemcóf się śmiejo jak dzwonio przez telefon z berlina a neuropek musi się spowiadać z tego że u nas gejof bijo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz