Wpis z mikrobloga

Takie szybkie pytanie, pracuje aktualnie w MC Donald (wiem XD), mam umowę narazie przez dwa miesiące na czas próbny, przepracowałem już miesiąc i zostanę tam trochę dłużej, ale kluczem jest to że mam UoP na okres próbny, i czy w tym wypadku, mógłbym wziąć sobie x box series s na raty? Nigdzie nie mogę znaleźć tego w internecie, a na rok to zaledwie wychodzi 135 zł miesięcznie, co nawet gdybym żadnej pracy nie miał, to byłbym w stanie płacić, tylko czy z tą umową na czas próbny mi by dali?
#pytanie #raty #xbox #konsole #pieniadze
  • 31
@jadalny_kasztan a tak serio? Kiedyś byłem zapytać (wtedy miałem pracę na czarno) i powiedziała mi że bez umowy jakiejkolwiek to nic nie mogą mi dać, nawet pendrive za 10 zł, a ta umowa na czas próbny to patrząc z ich perspektywy, mówi że przez 2 miesiące mam pracę jeszcze, a rat jest 12
@natazS: na Twoim miejscu bym poczekał do końca umowy próbnej. Miesiąc bez Xboxa wytrzymasz, a przynajmniej będziesz miał pewność, że zostajesz na dłużej. Co jeśli weźmiesz w raty i okaże się, że nie przedłużają umowy? Będziesz musiał bawić się w zwroty itp, albo zostaniesz z ratami i bez pracy.
@natazS: jak masz konto w banku, to złóż wniosek o pożyczkę online, nakłam ile chcesz podczas wypełniania formularzy i już, masz pożyczkę. Przy takich śmiesznych kwotach często pożyczki są udzielane z automatu, bez żadnej weryfikacji. Jak nie przejdzie, to będziesz kombinował dalej.
Albo na allegro raty 0% - taka sama sytuacja, wpisujesz co chcesz i dostajesz limit hajsu do wykorzystania.