Wpis z mikrobloga

To są jakieś jaja, czy to po prostu takie praktyki? Na początku marca złożyłem wypowiedzenie umowy ubezpieczenia OC w ergo hestii, ubezpieczenie zawarte było przez aplikację YU ta od Yanosika, na wszelki wypadek złożyłem wypowiedzenie przez aplikację, jak i przez stronę internetową ubezpieczyciela. W obu przypadkach dostałem potwierdzenie że wypowiedzenie zostało skutecznie zarejestrowane. Dzisiaj dostałem smsa o tym że zarejestrowano automatyczną kontynuację ubezpieczenia XD po raz kolejny składam wypowiedzenia, znowu przez stronę internetową jak i aplikację, po wszystkim przychodzi wiadomość że mam do zapłacenia 14,14 PLN za dzień dzisiejszy, niby to groszowe sprawy, ale K***A MAĆ to ile tych wypowiedzeń trzeba napisać by zakończyć umowę?

#yanosik #oc #ubezpieczenia #gorzkiezale #ergohestia
saakaszi - To są jakieś jaja, czy to po prostu takie praktyki? Na początku marca złoż...

źródło: comment_16164055076qFLq3TS93CTmWU5tMTP8a.jpg

Pobierz
  • 5
@saakaszi: Składaj reklamację bo to nie są normalne praktyki. Ubezpieczyciel, skoro udostępnia elektroniczny kanał do wypowiedzeń to powinien to zrobić z jakimś potwierdzeniem chociaż na maila, żeby nie było wątpliwości że wypowiedzenie jest skuteczne. W praktyce wygląda to różnie, ostatnio wypowiadałem w HDI przez ich formularz na stronie - żadnego potwierdzenia że doszło, jedynie alert że wysłano, dopiero jak nie przedłużyli automatycznie to wiedziałem że wypowiedziałem :)