Wpis z mikrobloga

Dla mnie nawyk od czasu do czasu wpisywania jakiegoś gówna do komputera zaowocował ogromną ilością artykułów na tym blogu. 360 z nich, czyli ponad 1000 stron, jeśli miałbyś zrobić z tego całość (powtarzalną i słabo zredagowaną) książkę. To jest teraz całe imperium informacji, które automatycznie przyciąga czytelników i generuje zaskakujące ilości pieniędzy ($100k w ciągu 3 lat), a wszystko to spowodowane serią indywidualnie nieistotnych wysiłków na przestrzeni czasu. I chociaż teraz wydaje mi się, że postęp wydaje mi się być powolny, dzięki ciągłym wysiłkom z pewnością mogę uczynić ten blog znacznie lepszym, dokończyć książkę i dotrzeć do właściwych ludzi. Wtedy, oczywiście, możemy ewentualnie uratować ludzkość przed zniszczeniem się poprzez nadmierną konsumpcję jej własnego domu


https://www.mrmoneymustache.com/2013/08/13/the-surprising-effect-of-small-efforts-over-time/

For me, the habit of occasionally typing some shit into the computer has resulted in an enormous pile of articles on this blog. 360 of them, or over 1000 pages if you were to make it all into a (repetitive and poorly edited) book. It’s a whole empire now, which automatically brings in readers and generates surprising quantities of money, and all caused by a series of individually insignificant efforts over time. And although things seem slow to me right now, with continued efforts I can surely make this place far better, finish the book that really needs to be written, and reach the right people. Then, of course, we can save the human race from destroying itself through overconsumption of its own habitat, which has been the plan all along.
#mrmoneymustachequotes #nawyki #blog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach