Wpis z mikrobloga

Powiedzmy że knur ma wyczyszczony laptop itp itd nowy kanał i zaczyna na niego nagrywać i wrzucać filmy ( sam ) lub z pomocą pampoliniego czy w jakiś sposób może on zostać zbanowany przez kanał '' kononowicz orginal '' i '' mleczny człowiek '' które są oblecha ?

To jest jasne i klarowne że obleśny nie odpuści sobie kontroli taki kanał może zostać zgłaszany za prawa autorskie... O_o

#patostreamy
#kononowicz
  • 26
  • Odpowiedz
@Zagmadfany2: w technikum nauczyciel historii co lekcje prosił mnie żebym mu komputer ogarnął. Co lekcję na nowo wgrywalem Windowsa, oczywiście od razu domyśliłem się, że nie tylko ja to robiłem, bo w każdej klasie miał takiego "specjalistę". Generalnie ten komputer miał świeży system średnio 4 razy dziennie wgrywany.
Do czego dążę, u konona nic to nie da, ponieważ wystarczy, że tylko raz wpadnie do niego jakiś " specjalista" i za jego
  • Odpowiedz
@Zupa_z_bezdomnego: Tylko i wyłącznie oblech ma dostęp do tego konta ktokolwiek inny gdyby miał hasło już dawno by je usunął mnóstwo ludzi udowadniało kto ostatni miał dostęp i kto ma hasło sam film oblecha na temat hasła zdradzał że tylko i wyłącznie on ma dostęp
  • Odpowiedz