Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 96
58 872 + 100 = 58 972

W marcu moje blade kończyny miały łapać pierwszą rowerową opaleniznę, a tymczasem... Wczoraj na przykład trafiło mi się combo 3° tzw. ciepła i 50 km jazdy z wiatrem w mordę. Postanowiłam się przemęczyć dla przyjemnego powrotu z wiaterkiem, ale ten wcale aż taki przyjemny nie był ze względu na zimno. ( ͡° ʖ̯ ͡°) W miejscu docelowym (czyli przy molo w Kołobrzegu) zaskoczyły mnie wyjątkowo nieprzyjazne warunki i czym prędzej stamtąd #!$%@?łam. Na miejscu trwał uliczny koncert disco polo, do którego radośnie pląsało kilkanaście osób, a wiatr pizgał jeszcze mocniej i poczułam, że niebezpiecznie szybko się schładzam. Wróciłam zmarznięta (i zdegustowana), ale #100km odbębnione. I jeden kwadrat wpadł.

Tiles: 697
Cluster: 125
Square: 9 x 9

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #kwadraty

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
ZgnilaZielonka - 58 872 + 100 = 58 972

W marcu moje blade kończyny miały łapać pierw...

źródło: comment_1616350449Ngff90PDscRC2VdEYdN8Cm.jpg

Pobierz
  • 22
@LeslieDancer: Napiszę Ci to, co wszystkim. :) To moja pierwsza szosa i jedyna na jakiej kiedykolwiek jeździłam, więc nie mam porównania. Jedyne do czego mogłabym się przeczepić to hamulce, które spowalniają zamiast hamować. Możliwe też, że kończy się życie fabrycznych pedałów, ale póki co wytrzymały ze mną 2300 km. Kilometrów życzę. :)
@ZgnilaZielonka: Dzisiaj wyglądając za okno to mi się z domu nie chciało ruszyć, a tu pyk setka xD
Jak narzekasz na hamulce, to na początek zmień klocki, bo pewnie to ich wina :D i pamiętaj o ich regulacji.
A z pedałami, to tak jak kolega wyżej napisał, czas na SPD, to tak jak byś nowy rower kupiła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na miejscu trwał uliczny koncert disco