Wpis z mikrobloga

Straszenie mnie rozwala to jedno miejsce zaraz przy apartamencie głównym V, gdzie ścieżka samochodów jest tak poprowadzona, że każdy - każdy jeden zahacza o betonowe barierki xD video własne.

edit - a no i zmieniające się za naszymi plecami modele xD

#cyberpunk2077
PonuryKosiarz - Straszenie mnie rozwala to jedno miejsce zaraz przy apartamencie głów...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Exenex: Nie, chce tobie czy innym pokazać że KAŻDA gra ma błędy, nawet tak wielkie GTA 4 czy 5 ma błędy krytyczne, czemu nie potrolujecie tych pozycji gdzie te dwie gry są łatane od wielu lat a nadal mają błedy ?
  • Odpowiedz
@Exenex: pierwszy temat z dziś

Assassin’s Creed: Valhalla popsute przez aktualizację. Gracze narzekają na wyrzucanie z gry i transmogryfikacje

oo o czyli tez jest nagatywny odbor. Otwórz oczy i tyle. Troluj równomiernie. Jak CP walisz ze ma błędy, to zjeb UBi że też daje patche z błędami. Nie bądź stronnicza
  • Odpowiedz
@PonuryKosiarz: dlatego w tej grze nigdy nie będzie normalnego ruchu samochodowego bo AI kierowców nie istnieje - to są tylko kukły, które są doczepione do modelu samochodu, który jeździ po oskryptowanej ścieżce.
  • Odpowiedz
@PonuryKosiarz: ale dzieki temu raz udalo mi sie zobaczyc smieszna scenke - ludzie siedzieli przy stolikach obok tego zakretu a przez bug wygladalo jakby auto wpadlo przypadkowo na barierki - ludzie pouciekali sprzed tych stolikow jak #!$%@? - wygladalo to jak jakis atak terrorystyczny lub pijany kierowca wjezdza w ogrodek piwny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz