Wpis z mikrobloga

@obszarnik: na studiach jak czesto wpadalem do „szwagra” na Lea. „Obsluga” skladajaca sie z sebów kilkukrotnie chciala sie ze mna napie****ć xD
Z kebsów w obecnych czasach polecam „Kebab u majstra” na al. 29 Listopada. Ani razu sie nie naciąłem, porcje duze, miesko cienko krojone, duzo go i smaczne.
  • Odpowiedz
@obszarnik choć nigdy nie jadłem, z odpowiedzą kebsa zgadzam się w 100% Może tylko ten wstęp mógłby być normalny i forma jakaś pro, ale mordy jest pandemia jakaś tam, plus każdemu mają prawo puścić nerwy, zwłaszcza jeśli starasz się robić coś więcej niż chodzenie do pracy 8-16 a jakas pazera da Ci 1 gwiazdkę, bo jemu się należy xD
Choć faktycznie wygląda na to że właściciel się stacza, mam nadzieję że
  • Odpowiedz
@goferek gościu czego ty chcesz od miejsca gdzie dostajesz kebsa, rozmowy o egzystencji? Czy pocieszenia czemu ci w życiu się nie układa? To nie terapeuta tylko kebab xd jak się czepiasz to mów o kebabie a nie nie wiadomo czym
  • Odpowiedz
@kozabonzo: kiedys tam chodzilem codziennie,ale teraz skladniki juz nie te jakas salatka z marchewka noi drogo (licza sobie 1zl za sreberko do kebsa). Obecnie teraz stpluje sie w Zarelku na dworcu autobusowym czyzyny. Cena podobna a 3 rodzaje miesa kurczak wolowe I baranina I duzy kebs z frytami I serem za 20 zalatwia sprawe :)
  • Odpowiedz